Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET
top banner

Otsite huvitavat hobi? Lugege meie näpunäiteid!

 

On inimesi, kellel on 1001 hobi ja neid, kes otsivad endiselt tegevust, mis aitaks neil lõõgastuda. Oleme just viimast gruppi silmas pidades koostanud mõned näpunäited, et leiaksite tegevuse, mis annab teile energiat ja aitab loomingulisust rakendada.

 

 

Lõõgastuge loominguliste hobidga

 

Kui pärast pikka tööpäeva koju jõuate, on mõnus veidike puhata. Mõned inimesed lähevad jooksma või rattaga sõitma, teised eelistavad lihtsalt diivanil istuda ja Netflixi vaadata, kuid on ka muid asju, mida oma vaba ajaga teha saate! vidaXLis on mitmeid vahvaid tooteid, mis võivad aidata teil uut hobi leida. Siit nad tulevad!

 

Mängige muusikat


Kas olete alati unistanud muusikukarjäärist? Siis on vidaXL teie jaoks just õige koht, kuna siit leiate mitmeid muusikariistu taskukohase hinnaga. Hankige endale klarnet või trompet või ajage hoopis naabrid trummikomplekt või torupilliga hulluks. Kuna need pillid on palju odavamad kui enamikus muusikapoodides, saate testida, kas see hobi teile üldse sobib.

 

Valmistage ise veini


Täiesti iselaadne hobi on veinivalmistamine. vidaXList leiate erinevaid puuvilja- ja veinipresse. Peagi saate pakkuda oma külalistele midagi, mis on toidupoe veinidest erinev! Soovitame seda enne serveerimist maitsta. 

 

Laske oma loomingulisus vabaks


Kas eelistaksite midagi oma kätega valmistada? Siis võite lõbutseda meie rinnamärgivalmistajaga, kangastega, liimipulkade ja muude vahenditega, et midagi ilusat teha. Eelistaksite juhendit järgida? Siis vaadake meie mudeliehituse komplekte, mille seas on 3D paadid, kirikud ja mootorrattad.

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

vidaXL austab teie privaatsust
*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele