Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET
top banner

Ainulaadne taaskasutatud puidust valmistatud mööbel

 

vidaXL üritab panustada meie tarbimisühiskonnas jätkusuutlikkusse, tootes taaskasutatud puidust valmistatud kaunist mööblit. Erinevat tüüpi taaskasutatud puidust saab valmistada kauneid ja ainulaadseid mööbliesemeid. Iga puiduliik kõneleb oma lugu ja on erineva ilmega. Rohmakas välimus annab taaskasutatud mööblile silmapaistvat iseloomu. Kuna puidule on antud uus elu, ei kurna see nii palju keskkonda. Te saate oma elutuppa kauni kapi JA teete panuse paremasse keskkonda – mida veel tahta!

 

 

Erinevate vastupidavate puiduliikide kombineerimine

 

Meie taaskasutatud puidust valmistatud mööblis on kombineeritud erinevaid puiduliike. Näideteks on tiikpuu, India roosipuu, akaatsia, mango ja roosipuu. Kõigil neil puiduliikidel on kõvaduse, kareduse, kiudude ja värvuse osas erinevad omadused. Puidu ümbertöötlemisel ja ühte mööbliesemesse kokku kombineerimisel saate toote, mida igas elutoas ei leidu. Seda sõna otseses mõttes, kuna igat ainulaadset puidutükki saab vaid korra ümber töödelda. Seetõttu tasuks pidada silmas, et teie tellitav toode võib erineda sellest, mida veebipoes näete!

 

 

Käsitsi valmistatud ja tugev

 

Kogu taaskasutatud puidust mööbel on täielikult käsitsi valmistatud. Puidutükid valitakse selliselt, et värvid sobiksid omavahel kokku ja mööbel valmistaks ühtlase terviku. Kollektsiooni kuuluv mööbel on erinevates stiilides alates modernsest industriaalse ja isegi klassikaliseni. See tähendab, et leiate vidaXLi tootevalikust igas stiilis taastatud puidust mööblit.

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Vaata rohkem
TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

vidaXL austab teie privaatsust
*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele