Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET
top banner

Laste mängumajad – avastage kujutlusvõime maailm

 

Tänapäeval on mõnede laste jaoks loomingulisus möödanik. Nende silmad on kleebitud ekraanile ja õues mängitakse üha vähem. Aias olev vahva mängumaja kutsub lapsi toas istumise asemel õues sõpradega mängima. See muudab nad sotsiaalsemaks, aitab neil end vormis hoida ja arendab kujutlusvõimet. vidaXList leiate mitmeid erinevaid mängumaju, kiigekomplekte ja maju, mille küljes on nii kiik kui liumägi.

 

 

Kiikuge nii kõrgele kui võimalik

 

Kui lapsega mänguväljakule lähete, on mõnede vanemate jaoks keeruline hoida end tagasi „Ettevaatust! See on liiga kõrge!“ hüüdmast. Laste jaoks on aga oluline, et nad saaksid omal viisil mängima ja asju tegema õppida. Las nad kiiguvad nii kõrgele kui saavad või ronivad ronimispuu kõige kõrgemale astmele. Vanemana saate olukorda ohutust kaugusest jälgida ja vajadusel tegutseda. Kas teil on aias piisavalt ruumi? Siis vaadake meie liumäe ja kahe kiigega mängumaju. Selle mängumaja juures saavad lapsed kõrvuti kiikuda ja vaadata, kumb kõrgemale jõuab.

 

 

Mängumaja teie aeda

 

Mängumaja toob rõõmu nii suurtele kui väikestele lastele. See on osa aiast, kuhu vanemad ei ole lubatud ja kus võib kõike teha. Mängumajas võivad lapsed raamatut lugeda või oma leludega mängida. Vaadake vidaXLi mängumajasid ja muuteke õues mängimine taas lõbusaks!

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

vidaXL austab teie privaatsust
*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele