Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Mööbel  (354)
Kontorimööbel  (354)
Lauad  (354)

Lauad

Looge õige lauaga sobilik töökoht

Kontor või töökoht peab vastama paarile olulisele kriteeriumile. Seal peab olema piisavalt ruumi teie täiusliku laua jaoks, mugav tool ja nii palju sahtliruumi kui vajate. Kui mugavalt istute, olete tõenäoliselt palju produktiivsem. vidaXLis on suurepärane valik laudu, mis täidavad teie kodukontori vajadused või sobivad hoopis teie lapse magamistuppa.

Arvutilauad

Lisaks tavalistele lauaplaadi ja paari sahtliga laudadele müüme vidaXLis ka spetsiaalseid arvutilaudu. Neil on ruumikas lauaplaat ja klaviatuurile mõeldud liugriiulid. Kuna lauaplaat on eriti lai, on dokumentidele ja kirjatarvetele küllaldaselt ruumi.

Valige sobilik laud

Kui otsite uut lauda, tasuks silmas pidada paari olulist aspekti. Mis eesmärgil te seda kõige enam vajate? Kui panete lauale arvuti või sülearvuti, peaks jääma ruumi ka dokumentide ja muude kontoritarvete jaoks. Kas laud mahub tuppa? Kui vajate suurt lauaplaati, kuid põrandaruumi napib, võib teile sobida nurgalaud. Reguleerige laud endale sobivaks. Õige tööasend on seljavalude vältimise eelduseks.

Täiendav hoiuruum sahtlikapi abil

Kas teile kuluks kontorisse rohkem hoiuruumi ära? Laua alla väikese sahtlikapi panemine võib olla täiuslik lahendus. See säästab ruumi ja hoiab dokumendid korrastatult ning samal ajal on need ka teil käeulatuses. Pidage kindlasti valimisel silmas kapi kõrgust, materjali ja värvi. vidaXList leiate mitmeid sisse ehitatud sahtlitega laudu.

Vaata rohkem