Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Kunstlik taimestik

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Oih! Teie otsitud toode on läbi müüdud. Siit leiate sarnaseid tooteid.

Kas kastmiseks aega napib? Valige kunsttaimed

Kui soovite oma koju veidi rohelust lisada, kuid teil pole aega kodus taimi kasta ja nende eest hoolitseda, on kunsttaimed hea lahendus. Taimed annavad sisekujundusele värvi ja värske uue ilme ning tänapäeval näevad need täiesti ehtsad välja. vidaXLis pakume suurepärast valikut kauneid, värvilisi ja realistlikke taimi, mis muudavad iga ruumi kirkamaks!

Elutruud kunsttaimed

Kui soovite osta kunsttaime, on meil paar käepärast nõuannet. Esiteks tasuks kaaluda eseme välimust. Paari lehega tühi taim näib vähem elutruu kui lopsakas taim. Värvide osas võib plastist taim, mille lehed on erinevates rohelise toonides, väga ehe välja näha. Soovitame pidada värvivariante silmas, kui taimedele või lilledele mõtlete. Soovite ehk, et lillede värvused vastaksid teie sisekujundusele? Viimaks tasuks kaaluda materjali, kuna see avaldab kunsttaime välimusele väga suurt mõju. 

Eksootilised palmipuud teie kodus

Kas igatsete palmipuude järele, kui igal aastal imeliselt suvepuhkuselt naasete? Tooge see troopiline tunne oma koju kauni vidaXLi palmipuuga! Puudel on suured lopsakad lehed, mis muudavad nende välimuse väga realistlikuks. Palmid on 80 cm kõrgused, seega on need suurepäraseks lisaks igale toale!

Kunsttaimede puhastamine

Mõistagi ei pea kunsttaimi kastma, kuid neid tuleb aeg-ajalt puhastada. Tolmu saab hõlpsalt kuiva lapiga maha pühkida ning peagi on lehed taas säravrohelised ja elu on ilus!

TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele