Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Kummutid alkoholi jaoks

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Oih! Teie otsitud toode on läbi müüdud. Siit leiate sarnaseid tooteid.

Luksuslik alkoholikapp

Teil on ilmselt eriliste sündmuste puhuks paar võrratut pudelit kõrvale pandud. Võite neid hoida küll ükskõik millises kapis, kuid miks mitte demonstreerida neid luksuslikus alkoholikapis? Neid on müügis erineva kuju ja suurusega. Kui armastate veini, saate hoida oma lemmikuid jooke mitme veinipudeli sektsiooniga kapis, kuhu saate riputada ka oma veiniklaasid. vidaXLis on müügil väga erilisi gloobusekujulisi alkoholikappe, mis näevad igas kodus võrratud välja.

Erinevas stiilis alkoholikapid

vidaXLis on müügil mitmete erinevate stiilidega lai valik võrratuid alkoholikappe. Kui teil kodus palju veini ei ole, on meil ka väiksemaid kandilisi kappe, mis teie vajadustele vastavad. Kui otsite midagi suurejoonelisemat, on vidaXLis müüdaval võrratud gloobusekujulised baarikapid. Need ainulaadsed veini hoiustamise lahendused avaldavad teie külalistele muljet ning lisavad sisustusele vanaaegset nooti. Kõigil selle tootesarja alkoholikappidel on väljaspool kaunistuseks 16. sajandi merekaart ning seespool seinamaali koopia, seega näevad need suurepärased välja, ükskõik, kas otsustate neid avatuna hoida või need sulgeda, et pudelid silma all ei oleks. Joogikapid on valmistatud eukalüptipuidust ning nende soe värvitoon sobib suurepäraselt teie sisustusega.

Hoiustage oma jooke gloobuses

Gloobusekujuline baarikapp on täiuslik, kui soovite alkoholikappi, mis on ühtlasi dekoratiivne ja praktiline. See näeb igas elutoas suurepärane välja ning siis ei pea te külalisi võõrustades keldrisse minema, kuna joogid on alati käepärast. Kaant on lihtne avada ja sulgeda ning selle sisemus on kaunistatud, seega ei kaota gloobusekujuline baar kunagi oma võrratut välimust.

TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele