Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Kuurid, garaažid ja auto katusealused

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Oih! Teie otsitud toode on läbi müüdud. Siit leiate sarnaseid tooteid.

Aiakuurid kõigi teie aiatarvete jaoks

Kas teie garaaž on tööriistu, aiamööblit ja aiatarvikuid ääreni täis? Või ei ole teil üldse garaaži? Igal juhul on aiakuur täiuslik lahendus ning see pakub teile hädavajalikku hoiuruumi. Lisaks sellele, et need majakesed on praktilised, näevad need teie aias ka head välja. vidaXList leiate suurepärase valiku erineva kuju ja suurusega aiakuure. Teie valitav kuur sõltub paljudest erinevatest teguritest, näiteks teie aia suurusest, eelistatud materjalist, kas soovite topelt laiu uksi jne. ükskõik, millist aiakuuri vajate, meilt leiate selle kindlasti!

Multifunktsionaalsed aiakuurid

Hoiukuur on täiuslik lahendus paljude asjade hoiustamiseks. Sageli soovitatakse aiamööblit hoida varju all, et seda ilmaolude eest kaitsta. Neid asju on uhiuues aiakuuris lihtne hoida. Sama kehtib aiatööriistadele ja isegi jalgrattale. Teil on kõik vajaminev ühes puhtas ja korrastatud kohas. Pange uksed ööseks lukku, et teie kallid asjad turvaliselt paika jääksid.

Valige õige mudel

Kui otsite oma asjade hoiustamiseks aiamajakest, on oluline eelnevalt välja mõelda, kuhu selle paigutada kavatsete. Siis ei ole te pettunud, kui mudel osutub suuremaks kui olemasolev ruum. Pidage silmas, milliseid asju oma uues aiakuuris hoiustama hakkate. Mõnda aiamööblit ei saa näiteks hoiustamise jaoks kokku panna, seega veenduge, et sees on piisavalt ruumi. Aiakuuri vundament peab olema tasasel pinnal. Kõiki vidaXLi aiakuure on lihtne kokku panna ja nende kohaletoimetamine on tasuta.

TELLI MEIE UUDISKIRI
checkmark

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

checkmark

Allahinnatud tooted

checkmark

Uued tooted ja trendid

checkmark

saa 5$ soondustust**

vidaXL austab teie privaatsust
*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele