Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Üldtingimused

Uuendatud: 2019-02-25

Võtmesõnad: tingimused, kord, tegevuspõhimõtted

Tingimused on seotud www.vidaXL.ee veebilehe kasutamisega ning on hallatud vidaXL Marketplace Europe B.V.  poolt (“me” või  “meie” nii nagu kontekst seda võimaldab),

Olete aktsepteerinud selle veebilehe kasutamise ja kõik seonduvad tehingud, mis on tehtud läbi selle veebilehe ning mis on kajastatud nendes tingimustes (“Tingimused”). Soovitame teil tähelepanelikult läbi lugeda Tingimused ning printida koopia hilisemaks. Kõik toimingud, mis te teostate meie veebilehe kaudu näitavad, et olete lugenud, aru saanud ja nõustunud nende Tingimustega. Kui te ei nõustu tingimustega, siis ei tohi te seda veebilehte kasutada.

Kui esitate tellimuse sellel veebilehel, olete kohustatud andma oma kontaktandmed koos (piiranguteta) täisnime, aadressi, postikoodi, praeguse elukoha ja e-maili aadressiga. Teie isikuandmeid on kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Nõustudes nende Tingimustega, kinnitate, et olete lugenud, aru saanud ja aktsepteerinud me privaatsuspoliitika tingimusi.

SISU

Artikkel 1 – Teenuse kättesaadavus

Artikkel 2 – Informatsioon meie kohta

Artikkel 3 – Muudatused veebilehel

Artikkel 4 – Tellimise protsess

Artikkel 5 – Teie tellimuse kinnitamine

Artikkel 6 – Maksmine

Artikkel 7 – Turvalisus

Artikkel 8 – Kohaletoimetamine

Artikkel 9 – Sisu täpsus

Artikkel 10 –Tagastused, tühistamised ja asendused

Artikkel 11 – Tagasimaksed

Artikkel 12 – Garantii

Artikkel 13 - Kaebustega tegelemise protseduur

Artikkel 14 - Omandiõigused

Artikkel 15 - Vastutus

Artikkel 16 – Teised olulised terminid

Artikkel 17 – Võta meiega ühendust

Artikkel 1 – Teenuse kättesaadavus

Meie veebilehe kaudu tellimuse esitamisega kinnitate, et olete õiguslikult võimeline siduvaid lepinguid sõlmima ja olete vähemalt 18 aastat vana. 

Artikkel 2 – Informatsioon meie kohta

Haldab: vidaXL Marketplace Europe B.V. 
Kaupleb vidaXL.ee nime all

Kontori aadress:
Mary Kingsleystraat 1 
5928 SK Venlo
Holland

E-maili aadress:
webservice@vidaxl.ee

Registreerimisnumber : 74214802
Käibemaksu number: NL859812108B01

Artikkel 3 – Muudatused veebilehel

Jätame endale õiguse teha aeg-ajalt muudatusi Tingimustes. Kõik muudatused jõustuvad niipea, kui nad on postitatud veebilehele ning kehtivad kõigile lepingutele, mis on tehtud alates sellest kuupäevast. Teie ülesanne veebilehe külastajana on lugeda Tingimusi iga kord, kui kasutate veebilehte.

Käesolevad Tingimused saavad jõustuda ainult siis, kui need on kirja pandud ja allkirjastatud meie ametliku esindaja poolt. Sellisel juhul jäävad Tingimuste teised sätted puutumata.

Artikkel 4 – Tellimise protsess

Palun tutvuge meie “Kuidas tellida” manuaaliga saamaks informatsiooni kuidas esitada tellimus meie veebilehel. Kõik tellimused, mis on esitatud vidaXL.ee-s näitavad, et olete aktsepteerinud meie Tingimusi. (Palun vaadake 1.2 punkti).

Tellimise käigus palutakse teil lisada märge, kus kinnitate, et olete lugenud, saanud aru ja nõustunud nii nende Tingimuste sisu kui ka rakendatavusega. Me ei võta ega rakenda ühtegi tellimust enne, kui need Tingimused on aktsepteeritud.

Tingimused on jõus lepingu lõppemiseni. Või kuni ajani, mil te spetsiaalselt nõustute uuema ja muudetud versiooniga.

Et esitada telimusi meie veebilehel, peate te registreeruma ning looma kasutajanime ja salasõna (« sisse logimise detailid »). Informatsioon, mis the annate sellel veebilehel peab olema lõplik ja täpne kogu aeg. Olete vastutav säilitamaks sisse logimise detailide konfidentsiaalsuse. Me ei ole vastutavad  ühegi kahjustuse või kaotuse eest, mis võib tekkida teie enda tagatud turvalisuse tõttu. Kui teil on küsimusi enda sisse logimise detailide kohta või olete teadlik võimalikust väärkasutamisest, palun kontakteeruge webservice@vidaxl.ee

Artikkel 5 – Teie tellimuse kinnitamine

Pärast tellimuse esitamist saate te meilt e-maili, mis kinnitab, et oleme teie tellimuse kätte saanud. Palun pidage meeles, et see ei tähenda, et teie tellimus on aktsepteeritud.Teie tellimus esitab meile pakkumise osta toode. Kõik tellimused peavad olema meie poolt aktsepteeritud ning me informeerime teid nõusolekust saates teile e-maili, mis kinnitab, et toode on lähetatud (“Saatmise kinnitus”). Leping meie vahel (“Leping”) tehakse ainult sellisel juhul, kui me saadame teile tooted. Enne seda, võime teid informeerida tellimuse mitte aktsepteerimisest või võite selle tühistada.

Artikkel 6 – Maksmine

Makseid saab teha mis tahes mainitud meetodil Maksete Meetodi sektsioonis.

Niipea, kui saame teie tellimuse hakkame makset töötlema. Niipea kui oleme kontrollinud teie kaardi või Paypali detaile ja hetkelist laoseisu, toode saab olema valmis saatmiseks.

Kinnitamaks, et teie deebetkaarti või Paypali kontot ei kasutata teie loata, kontrollime informatsiooni, mille andsite tellimuse käigus (nimi, aadress ja muu personaalne informatsioon, mis on teie poolt esitatud). Aktsepteerides nende Tingimustega, nõustute nende kontrollimistega. See informatsioon on vajalik ainult teie identiteedi kontrollimiseks. Ei toimu ühetgi krediidi kontrolli ning see ei mõjuta teie krediiti. Teie poolt antud informatsiooni kasutatakse kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga ja Isikuandme kaitse seadusega 1998.

Teie makse kontrollitakse kolmandast isikust teenusepakkuja poolt, mis vastab maksete turvalisuse standarditele (PCI DSS version 2).

Artikkel 7- Turvalisus

Kui olete jõudnud maksmiseni oma toote eest, turvarežiim aktiveeritakse automaatselt. Seda režiimi võib ära tunda tabaluku abil, mis on nähtaval teie brauseris all paremas nurgas. Turvarežiim tagab, et kõik teie andmed on krüpteeritud suurema turvalisuse huvides.

Et saaksime teostada teie makse deebetkaardi või krediitkaardiga, küsime teie kaardi detaile. Need andmed on küsitud iga kord, kui teete meile makse. Välja arvatud juhul, kui me ei kontakteeru teiega e-maili teel või muul juhul küsimaks maksekaardi andmeid või turvalisuse informatsiooni. Kui te ei saa e-maili, mis küsib sellist infot, siis palun kontakteeruge koheselt meie klienditeenindusega.

Me kasutame oma mõistlikke jõupingustusi kindlustamaks, et see veebisait on viirustest puhas ning ei sisalda teist kahjulikku sisu, mis võib kahjustada teie arvutit. Sellele vaatamata me ei anna selle kohta mingit garantiid. Teie vastutada on, et teil on õige varustus (sisaldades piirnaguteta viirusetõrje tarkvara) kasutamaks veebisaiti turvaliselt. Välja arvatud seal, kus kohaldatav õigus pole nõutud, ei ole me vastutavad igasuguse teie kaotuse või kahju eest, mis on viiruse või mõne muu kahjuliku sisu tulemus, kasutades meie veebilehte.

Artikkel 8 – Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise kulud ja aeg sõltub kohaletoimetamisaadressist ja toote tüübist, mille olete tellinud. Lisainformatsiooni saamiseks palun vaadake meie “kohaletoimetamise informatsioon”.

Teeme kõik selleks, et tooted jõuavad teieni õigeaegselt. Kuigi mõnikord, ettenägematute asjaolude tõttu, on hilinemised vältimatud. Me ei ole vastutavad hilinemise või rikke tõttu, mis tekivad asjaolude tõttu, mida me kontrollida ei saa.

Kui pole kedagi, kes oleks saadaval kohaletoimetamisaadressil vastu võtmaks tellimust, siis jäetakse teile teade, millel on kirjas, kuhu teie tellimus viiakse. Ilmselt saab selleks teie naabruskonnas olev punkt. Alternatiivselt võib teie tellimuse tagasi saata ka saatja hoidlatesse ning teile jäetakse sellekohane teade. 

Toote kahju või kaotuse risk jääb meie vastutada kuni toode jõuab teieni (olles maksnud toote eest) või kuni esimene kättetoimetamise katse on tehtud.

Tarne tagasimaksed saavad toimuda ainult kooskõlas teie legaalsete õigustega Tarbijakaitse kaugmüügi määrus 200 all või teiste kohaldatavate seadustega.

Artikkel 9 – Sisu täpsus

Välja arvatud nagu mainitud allpool, hind, mille maksate on seesama, mis oli näidatud sel ajal, kui saime teie tellimuse. Välja arvatud vea puhul.

Ajal, mil kasutame oma mõistlikke püüdlusi kindlustamaks, et hinnad veebilehel on täpsed, on vead mõnikord vältimatud. Kui avastame hinna juures vea, kontakteerume teiega niipea kui võimalik andmaks teile valiku toote tellimus uuesti kinnitada tegeliku hinnaga või võimaluse oma tellimus tühistada. Kui meil pole võimalik teiega kontakteeruda siis tellimus tühistatakse automaatselt. Kui te tühistate tellimuse, kuid olete juba maksnud, siis maksame teile kogu summa tagasi.

Kõik hinnad on näidatud EUROdes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnad ei sisalda saatmiskulusid, mis on esitatud toote koheletoimetamise informatsiooni juures.

Kõik suurused ja mõõdud on ligikaudsed. Me proovime neid esitada nii täpselt kui võimalik, kuid me ei saa garanteerida nende täielikus täpsuses.

Kasutades oma püüdlusi, proovime näidata pilte toodetest nii täpsena kui võimalik nende tegelikule välimusele.

Artikkel 10 –Tagastused

Toodete tagastamise informatsiooniks palun vaadake meie “Tagastuspoliitika sektsiooni”.

Vastavalt Tarbijakaitseseaduse kaugmüügi määrusele on teil õigus tühistada oma tellimus 30-päeva jooksul alates päevast, mil saite oma toote kätte. Sellisel juhul saate tagasi kogu makstud summa, mis saadetakse teile, kooskõlas allpool oleva Tagasimaksete sektsioonis ning muul juhul kooskõlas teie seadustega ettenähtud viisil.

Kui soovite oma tellimuse tühistada, peate meid informeerima saates e-maili. Seejärel korraldame kokkukorjamise, kus tellimus peab olema oma originaalpakendis ja samas konditsioonis, milles te selle saite. See on tasuta (Lisainformatsiooni saamiseks palun vaadake meie Tagastuspoliitika sektsiooni). Teil on seaduslik kohustus hoolitseda toote eest ajal, mil see on teie valduses. Kui te seda ei tee, on meil õigus küsida teilt kompensatsiooni.

Need Tingimused ei mõjuta teie teisi seadusest tulenevaid õigusi kliendina. Lisainformatsiooni saamiseks kliendiõiguste kohta kaugmüügi määruste kohta, palun kontakteeruge enda kohaliku omavalitsusega, kaplemise standardite osakonnaga või tarbija nõustamiskeskusega.

Harvadel juhtudel on võimalik, et toote täpsustused muutuvad. Sellisel juhul, kontakteerume teiega niipea, kui meil on võimalus pakkuda teile alternatiivselt sarnast või originaal toodet. Kui te pole rahul või õnnelik asendusega, palun kontakteeruge meie klienditeenindusege. Me korraldame toote tagastamise ja saadame teile tagasi teie raha, mis on kooskõlas meie tagastuspoliitikaga Tagastus sektsioonis allpool.

Kui usute, et olete saanud defektiga, kahjustatud või vale toote, peate meid informeerima mõsitliku ajaperioodi jooksul. Palun ärge tagastage meile toodet. Pigem võtame teiega ühendust ja pakume mõistlikku lahendust ning võime pakkuda teile parandust või asendusosasid, toote asendamist või raha täies ulatuses tagasi maksmist. Raha makstakse tagasi täies ulatuses ning võimalikud saatmiskulud ja mistahes mud mõistlikud kulud, mis võivad tekkida toote tagastamisel meile, hüvitatakse.

Artikkel 11- Tagasimaksed

Kui tühistate tellimuse kooskõlas ülevalpool Tühistamise sektsioonis kirjas olevaga, hüvitame kogu raha, mille olete maksnud, siis kui toode on meieni jõudnud. Tagasimakse tehakse teie kaardile  või Paypal kontole, mida kasutasite toote eest maksmisel ning nagu mainitud ülevalpool, tooted peavad tagastusel olema sellised, millisena te nad saite. 

Artikkel 12 – Õiguslik tagatis

Garanteerime, et kõik meilt või meie veebilehe kaudu ostetud tooted on vastavuses asjaomase müügilepinguga vähemalt kahe aasta jooksul toote kohaletoimetamisest Euroopa Liidu seaduse kohaselt, kuid siseriiklikud seadused võivad anda teile täiendavaid õigusi. Vastavus müügilepinguga tähendab, et tooted vastavad veebilehel olevale kirjeldusele, on sobilikud kasutamiseks eesmärkidel, milleks sama tüüpi tooteid tavaliselt kasutatakse, ning on sarnase kvaliteedi ja jõudlusega, mis on sama tüüpi toodetele tavapärased ja mida saab mõistlikult eeldada. Õiguslik garantii katab ka tarne ajal tekkida võivaid vigastusi.
Kui vastavus puudub, on teil õigus lasta tooted tasuta parandamise või asendamise kaudu vastavusse viia, või kui see on võimatu või ebaproportsionaalne, siis saada sobilikku hinnaalandust või raha tagastuse. Kui ostetud toode on kahjustatud, võtke kindlasti klienditeenindusega ühendust.
See õiguslik garantii ei mõjuta mistahes teisi teie tarbijaõigusi, mis põhinevad siseriiklikel seadustel ja määrustel.

Teie õigusliku garantii järgsed õigused muutuvad tühiseks, kui tootele teeb muudatusi keegi teine peale tootja või remonditeenuse osutaja, keda vidaXL selleks määranud ei ole.

Artikkel 13 – Kaebustega tegelemise protseduur

Garanteerime, et kõik meilt või meie veebilehe kaudu ostetud tooted on vastavuses asjaomase müügilepinguga vähemalt kahe aasta jooksul toote kohaletoimetamisest Euroopa Liidu seaduse kohaselt, kuid siseriiklikud seadused võivad anda teile täiendavaid õigusi. Vastavus müügilepinguga tähendab, et tooted vastavad veebilehel olevale kirjeldusele, on sobilikud kasutamiseks eesmärkidel, milleks sama tüüpi tooteid tavaliselt kasutatakse, ning on sarnase kvaliteedi ja jõudlusega, mis on sama tüüpi toodetele tavapärased ja mida saab mõistlikult eeldada. Õiguslik garantii katab ka tarne ajal tekkida võivaid vigastusi.
Kui vastavus puudub, on teil õigus lasta tooted tasuta parandamise või asendamise kaudu vastavusse viia, või kui see on võimatu või ebaproportsionaalne, siis saada sobilikku hinnaalandust või raha tagastuse. Kui ostetud toode on kahjustatud, võtke kindlasti klienditeenindusega ühendust.
See õiguslik garantii ei mõjuta mistahes teisi teie tarbijaõigusi, mis põhinevad siseriiklikel seadustel ja määrustel.

Teie õigusliku garantii järgsed õigused muutuvad tühiseks, kui tootele teeb muudatusi keegi teine peale tootja või remonditeenuse osutaja, keda vidaXL selleks määranud ei ole.

Artikkel 14 – Omandiõigused

Nõustudes meie Tingimustega, tunnistate ja nõustute, et kõik autoriõigused ja teised intellektuaalomandid on tehtud kättesaadavaks ainult teile personaalseks kasutamiseks ning jäävad alati  meie varaks.

Te võite alla laadida või kopeerida sisu või materjale toetamaks isiklikku kasutamist meie veebilehel. Kopeerimine, paljundamine, avaldamine, levitamine või sisu väljapanek või materjalide kasutamine meie veebilehelt mistahes muul eesmärgil on seadusega keelatud.

Sisu ja teised materjalid meie veebilehel on kättesaadavad ainult teie isklikuks kasutamiseks ja nende kopeerimine või kasutamine on keelatud, juhul kui pole kirjalikult kokku lepitud  teisiti meie esindajatega .

Artikkel 15 – Vastutus

Vastavalt Vastutuse osale, kui me ei suuda täita neid Tingimusi, oleme vastutavad ainult toodete ostuhinna eest.

Vastavalt Vastutuse osale, pole me vastutavad kaotuste eest järgmistes kategooriates : sissetuleku kaotus, äritegevuse kaotus, tulude kaotus, kokkuhoiu kaotus, andmete kaotus, maine kaotus, kontoriaja kaotus, või mistahes muu eriline või kaudne kaotus või maine.

Mitte miski selles kokkuleppes ei välista või limiteeri meie vastutust surma või isikliku õnnetuse puhul, mis on põhjustatud meie hooletusest ; pettuse või valeandmete esitamise eest, mistahes rikutud kohustuste eest Kaupade müügi seaduse akti 1987 eest ; või mistahes muu akt, mis on illegaalne tegevus, kus väldime või püüame vältida meile omistatud vastutust.

Kuigi kasutame oma püüdlusi kindlustamaks, et meie veebileht vastab kõikidele kehtivatele turvastandartitele, ei saa me võtta vastutust volitamata juurdepääsu eest infole, mille olete meiega jaganud läbi meie veebilehe.

Kui mõni neist Tingimustest või sätetest Lepingus on määratud kehtetuks, ebaseaduslikuks või mittejõustatavaks pädeva asutuse poolt, jäävad mistahes terminid, tingimused või sätted kehtima nii suures ulatuses kui need on seadusega lubatud.

Artikkel 16 – Teised olulised terminid

Kõik lepingud on sõlmitud inglise keeles. Kõik küsimused, mis võivad tekkida jäävad lahendamiseks Inglise õiguse alusel ja toimib Inglise kohtualluvuse all.

Need tingimused moodustavad kogu kokkuleppe meie vahel ja asendavad kõik varasemad arutelud, kirjavahetused ja läbirääkimised, mis on seotud antud teemaga.

Nõustume, et kummalgi meist pole ühetgi abinõud ega garantiid (tehtud kas tahtmatult või lohakalt), mis ei ole sätestatud nendes Tingimustes. Me mõlemad nõustume, et meie ainuke vastutus nende kinnituste ja garantiidega, mis on välja toodud nendes Tingimustes (tehtud kas tahtmatult või lohakalt) saab olema lepingu rikkumine.

Mitte üksi inimene peale selle kokkuleppe osapoolte ei oma mingeid õigusi jõustamaks mistahes tingimusi selles lepingus.

Artikkel 17 - Võta meiega ühendust

Kui teil on küsimusi Tingimuste või veebilehe kohta, palun kontakteeruge meie klienditeenindusega.


Manus(ed)

Kasutustingimused

Privaatsuse ja küpsistega seotud avaldus

Tagastuspoliitika

Oksjonite tingimused