Alumiiniumist aialaud

null

Alumiiniumist aialauad

Kas oled üks nendest inimestest, kes armastab sageli oma aiamööblit ümber tõsta? vidaXL on loonud väga kerget aiamööblit, mis on valmistatud alumiiniumist. Vähe sellest, et alumiiniumist aiamööbel on kerge ja hõlpsalt liigutatav, on see ka soodne. Vali endale sobiv aialaua ja toolide komplekt ning veendu ise, kui kerge see on. Kui sul on juba aiatoolid olemas, osta juurde alumiiniumist aialaud ja naudi oma aias lisasära.

 

Lisa alumiiniumist aialauaga aiale stiili

Alumiiniumist aialaud võib olla suurepärane valik, kui sulle kuulub bistroo ja soovid oma sisustust värskendada ilma rasket mööblit liigutamata. Alumiiniumist aialaud sobib ka suurepäraselt sinu aeda. Voolujoonelised aialauad sobivad igasse väliruumi. Alumiiniumit peetakse terasega võrreldes „pehmeks“ metalliks, aga tänu tootmises kasutatavatele sulamitele on alumiiniumist mööbliesemed toekad ja vastupidavad. Alumiiniumist aiamööbel on tugev, ei roosteta ja on taskukohase hinnaga.

 

Võta ruumi värskendamiseks aega

vidaXLil on valik alumiiniumist aialaudu, mis sobivad 2, 4 ja 6 inimesele. Võid luua rõdule bistrooala või suurema söögiala terrassile või aeda. Selle mitmekülgse lauaga saad kiirelt oma söögiala kujundust muuta ja lauda vastavalt vajadusele ringi liigutada. Tõsta alumiiniumist aialaud üles ja vii see soovitud kohta ilma, et peaksid kedagi appi kutsuma. Ära unusta ka sobivat aiamööblikatet mööbli kaitsmiseks ilma eest, et saaksid seda aastaid nautida.

Vaata rohkem Vaata vähem
(0 tulemust)