Maapealsed basseinid

null

Maapealsete basseinide eelised

Tänapäeva tundub, et kõigil on oma maapealne bassein. Kuna basseinid muutuvad üha taskukohasemaks ja suved kuumemaks, tasub endale soetada maapealne bassein ja end jahutada päevadel, mis seavad uusi soojarekordeid. Maasiseste basseinidega võrreldes on maapealsetel basseinidel mitmeid eeliseid.

  • Neid on väga lihtne paigaldada. Kui maasisese basseini paigaldamisele kulub mitu nädalat ja selleks on vaja mitme inimese abi, saad maapealse basseini paigaldamisega ise hakkama.
  • Kuna paigaldamine on lihtne, on see ka taskukohane. Sa ei pea palkama abilisi ja aed säilitab oma endise ilme.
  • Basseinid on ohutumad, kuna puudub oht neisse sisse kukkuda. Sa ei vaja piirdeaeda, tänu millele on see suurepärane variant, kui lapsed aias ringi jooksevad.
  • Mõnesid basseine saab talvel siseruumides hoiustada, seega sa ei pea hoolduse pärast muretsema, kui sa basseini ei kasuta.

 

Meil on maapealseid basseine igale maitsele

Meie valikus on erinevaid maapealseid ujumisbasseine. Sirvi meie suurt erinevate suuruste ja kujudega basseinide valikut ja leia oma väliruumi sobiv.

Sõltuvalt aia suurusest ja kujust võid valida ümmarguse, ovaalse või kandilise basseini. Vali lastele mängimiseks väike madal bassein või 7 meetri pikkune bassein hoovis basseinipeo korraldamiseks.

Meie valikust leiad iseseisvaid ujumisbasseine, mille saab kiirelt veega täita. Neil on isegi ümber täispumbatav rõngas ohutuse suurendamiseks.

 Terasraamiga basseinid on tavaliselt suuremad ja tugevamad. Nende kokkupanek ei võta kaua, kuid neil on vastupidav struktuur, mida võib aasta läbi õues hoida.

 

Kuidas valida parimat basseini oma väliruumi

Maapealse basseini valimisel tasub paari aspekti silmas pidada.

  • Mõõda oma aed ära

Veendu, et bassein mahub sinu aeda või olemasolevasse ruumi – parem karta kui kahetseda.

  • Kontrolli kohalikke määruseid

Mõnedes kohtades kehtivad reeglid vahemaadele, mis peavad basseini ja ümbritsevate struktuuride vahele jääma. Kontrolli neid eelnevalt veendumaks, et sa ei riku ühtegi reeglit.

  • Vali kuju

Raamiga basseine on saadaval erinevate kujudega (ümmargune, ovaalne, kandiline jms) ning mõned võivad sobida sinu aia suuruse ja kujuga paremini kui teised

  • Vali seina kõrgus

Basseini seinte kõrgus määrab selle sügavuse. Enne otsuse langetamist mõtle, kes basseini kasutab. Kui bassein on liiga sügav, võib see väikeste laste jaoks hirmutav olla. Kui see on liiga madal, ei pruugi see täiskasvanute ja kogenud ujujate jaoks piisavalt lõbus olla.

  • Alaline või ajutine bassein

Mõnesid basseine võib talvel õues hoida. Teised tuleb ära panna, et saaksid neid järgmisel suvel jälle kasutada ilma, et pakane või ilm neid kahjustaks.

 Ükskõik, mida sa otsustad, leiad meie valikust kindlasti enda jaoks õige variandi. Sirvi seda ja kasuta filtreid, et leida oma aia jaoks parim bassein ja saaksid juba peagi oma esimese basseinipeo korraldada!

Vaata rohkem Vaata vähem
(0 tulemust)