Ühe inimese telgid

null

Ühe inimese telgid: parim valik üksikutele matkajatele

1-kohalised telgid on parim valik üksikutele seiklejatele. Kerge ja kompaktne telk on oluline, kui lähed üksinda matkale. vidaXL pakub suurt valikut ühe inimese telke. 

Meie 1 inimese telgid on kerge kaaluga, et saaksid neid hõlpsalt matkale kaasa võtta. Ükskõik, kas otsid mugavat ööbimiskohta või varjualust hädaolukorraks, leiad meie veebipoest täiusliku telgi, mis vastab sinu vajadustele. 

 

1-kohalised telgid – kerged ja vastupidavad 

Hõlpsalt kokkupandavad ja transporditavad 1-kohalised telgid sobivad täiuslikult üksikutele matkajatele. Need telgid pakuvad maksimaalset kaitset ja turvalisust, muutmata seljakotti raskemaks. Neid saab hõlpsalt kokku panna ja kaasa võtta. 

Meie 1 inimese telgid on veekindlad ja tugeva struktuuriga. Suure suuruste ja värvuste valikuga ühe inimese telgid on suurepärane valik kõigile, kes soovivad muretult matkata.

 

Ära muretse ilma pärast 

Kõik meie ühe inimese telgid tagavad telkijate meelerahu. Meie 1 inimese telgiga ei pea sa muretsema halva ilma pärast, kuna sellel on kõik vajalikud omadused matka nautimiseks. Sirvi meie 1-kohaliste telkide erinevaid disaine ja värve, et leida oma järgmisele seiklusele õige variant. 

Vaata rohkem Vaata vähem
(0 tulemust)