24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Industriaalne sisekujundusstiil

Sisekujundusstiil, mis on natuke tahumatu

 

Industriaalstiil on saanud oma nime tehastest ja muudest tööstushoonetest, mis on muudetud kõrgete lagede, suurte akende ning puidust või betoonist põrandatega eluruumideks. Seda sisekujundusstiili iseloomustavad rohmakad, viimistlemata materjalid nagu nahk, puit ja metall ning neutraalsed, ent erksad värvid.


 

 

       

 

Kõik oleneb materjalidest

Materjalid on tööstusliku sisekujundusstiili kõige olulisem osa. Vali materjalid, mis loovad õige õhustiku, nagu nahk, betoon, (tume) töötlemata puit, metall ja karmikoelised kangad. See materjalide kombinatsioon loob toas sooja ja kutsuva ilme.

Vaata kõiki tööstuslikke tooteid >

 

       

 

 

       

 

 

 

 

       

 

Midagi vana, midagi uut

Lisa isiklikku joont, kombineerides oma uut tööstuslikku mööblit uuskasutuspoodide leidude, näiteks vanade lampide või kapiga, mida saad üles vuntsida. Vana ja uue kombinatsioon tõstab industriaalse sisekujunduse uutesse kõrgustesse ning muudab selle isikupärasemaks ja hubasemaks. Näpunäide: vali mõni ese, näiteks mööbliese, alusmaterjal või aksessuaar keskpunktiks ning planeeri ülejäänud sisustus selle ümber, et ühtlast ja tasakaalustatud ilmet luua

       
       

  

       

 

 

Kollektsioonid

Kas leidsid midagi, mis sulle meeldib? Kombineeri tooteid omavahel!

 

  

Vaata kõiki 2020. aasta stiile