Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Toote tagastamine

vidaXL pakub 30-päevast jahtumisperioodi alates eseme kätte saamisest. Selles ajavahemikus saate toodet näha ning proovida, nagu poes. Kui eset kasutate, lõppeb jahtumisperiood.

Soovitame kindlasti toodet kontrollida kohe peale kättesaamist. Kui ese on vigane või midagi on puudu, teatage sellest meile võttes ühendust klienditeenindusega. Kui te ei ole tootega rahul, on võimalik see tagastada. See kehtib ka lõpumüügi ning hinna-alandusega toodetele. Saate eseme tagastada kui:

  1. Ese on terviklik
  2. Ese on originaalpakendis ning originaalseisus.

Peate 30 päeva jooksul klienditeenindusega ühendust võtma, teatamaks meile soovist tellimust (või osa sellest) tagastada. Hüvitame teile kogumaksumuse 14äeva jooksul sellest, kui ese meieni jõuab.

Kui soovite toodet tagastada, saate hõlpsalt meid sellest oma vidaXLi konto kaudu teavitada. Valige suvand "Minu tellimused" ja klõpsake "Tagastamine". Kui soovite tooteid tagastada, palume, et teavitaksite meid sellest 30 päeva jooksul pärast asjade kättesaamist.

Peale meile teatamist saadame teile tagastusinformatsiooni. Seejärel saate kokku leppida aja, mil esemele järgi tullakse. See teenus on tasuta, ning soovitame teil seda kasutada.

Tagastame teile raha täies ulatuses 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest. Pange tähele, et kui tehniliselt võimalik, tehakse tagasimakse samale kontole ja sama meetodit kasutades kui tellimust esitades.


Manus(ed)

Tingimused
Toote tagastamine
Loobumisvorm
Lepingust taganemise vormi mudel (EU)

TELLI MEIE UUDISKIRI
checkmark

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

checkmark

Allahinnatud tooted

checkmark

Uued tooted ja trendid

checkmark

saa 5$ soondustust**

vidaXL austab teie privaatsust
*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele