Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Saadame teile nüüd uudiskirju!
assortment_usp
Hoidke oma postkastil silm peal, kuna saadame teile paari tunni jooksul e-kirja koos sooduskoodiga.
*Minimaalne tellimuse väärtus on €100,-. Allahindlus kehtib ainult vidaXLi tootemargi toodetele. vidaXL austab teie privaatsust. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
close
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

 

vidaXLi allahindluste ja pakkumistega saate alati parima hinna!

Külastage seda lehte sageli, et teil ükski vidaXLi sooduskood märkamata ei jääks! Sellelt lehelt leiate käepärase ülevaate kehtivatest sooduskoodidest, et saaksite alati parimatest pakkumistest kasu lõigata. Kas allahindluskood ei vasta teie soovidele? Siis vaadake meie päeva- või nädalapakkumisi või tellige meie uudiskiri.

Head ostlemist!


 

 

          10% soodustust toolidelt  >         

 koodiga:  OKTOOBER19 

 

 

Kehtib vidaXLi tootemargi toolidele. Tellimuse minimaalne väärtus 199 eurot.

Ei saa kombineerida teiste sooduskoodidega.

Kehtib alates:  2019-10-01

Kehtib kuni:   2019-10-31

 

 

Kas teie hing ihkab midagi, mille jaoks sobilik sooduskood puudub? Siis tellige meie uudiskiri! Anname teile tellimuse pealt 5 eurot soodustust ning lisaks hoiame teid kursis meie uudiste, inspiratsiooniideede, eripakkumiste ja allahindlustega! 

 

Sellelt lehelt leiate vidaXLi kõige värskemad päeva- ja nädalapakkumised. Ärge jääge kunagi oma lemmiktoodete eripakkumistest ilma ja vaadake allahindlusi!

 Kontrollige meie sooduskoode ning lõigake kasu eripakkumistest ja allahindlustest!

 vidaXLis on head hinnad au sees. Mis võiks olla parem kui osta oma lemmiktooteid hea soodustusega! Seetõttu anname teile regulaarselt võimaluse osta erinevaid tooteid madalama hinnaga. Hoidke silm peal vidaXLi allahindluskoodidel, mille leiate sellelt lehelt. Lisaks suurepärastele soodustustele võite alati eeldada, et tarne ja kohaletoimetamine on 100% tasuta, ükskõik, kas ostate tillukese võrkkiige hamstrile, hiiglasliku aiamööblikomplekti või paar Skandinaavia stiilis köögitooli.

 

Ärge jääge enam kunagi eripakkumisest ega sooduskoodist ilma!

Tellige meie uudiskiri, et te enam kunagi eripakkumistest, eksklusiivsetest allahindlustest või sooduskoodidest ilma ei jääks. Hoiame teid kursis värskeimate uudiste ja trendide, eripakkumiste ja valikusse lisandunud uute toodetega. Kui uudiskirja tellite, saate ka järgmiselt tellimuselt 5 eurot soodustust.


Tooted, mis asetatakse päevaks või koguni terveks nädalaks rambivalgusesse.

Kõik meie tooted väärivad natuke erilist tähelepanu. Seetõttu toome teieni magusad päevapakkumised, mis ulatuvad toa- ja aiamööblist treeningrataste ja tööriistadeni. Päevapakkumiste puhul on oluline kiirelt tegutseda, kuna need kehtivad vaid 24 tundi. Kui vajate rohkem aega, võite lõigata kasu meie nädalapakkumistest. Nagu juba ilmselt arvasite, kehtivad need terve nädala. Lisaks leiate siit erinevaid suurepäraseid tooteid veelgi suurepärasema hinnaga.

 

Seega lisage see leht järjehoidjatesse ja tellige meie uudiskiri ning te ei jää enam kunagi vidaXLi eripakkumisest või sooduskoodist ilma!

Aega jäänud:
Praegune pakkumine:
Ärge jääge ilma meie sooduspakkumisest
€5,- allahindlust*
checkmark

Ainult uudiskirja tellijatele mõeldud pakkumised

checkmark

Ülevaade meie uutest toodetest

checkmark

Kõigi sooduskoodide uuendused

checkmark

Ammutage inspiratsiooni uusimatest trendidest

€5,- allahindlust*
smiley_joy
Tellige meie uudiskiri
*Minimaalne tellimuse väärtus on €100,-. Allahindlus kehtib ainult vidaXLi tootemargi toodetele. vidaXL austab teie privaatsust. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
close