Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

vidaXL – Ela suurelt makstes vähe!

Mõiste

vidaXL on rahvusvaheline jaemüüja, kust  võite leida kõike, mida vajate oma kodu, aia, garaaži tee-ise projektide jaoks. Meie kontseptsioon põhineb mitmesuguste toodete pakkumisel, mis annab inimestele võimlause “ela suurelt makstes vähe”. Kasutades lihtsaid kulude kärpimise lahendusi, mis ei oma toodetele negatiivset mõju, oleme võimelised looma ligipääsu meie toodetele nii paljudele inimestele kui võimalik. Kogu protsess alates toote arendamisest ja ostmisest, turundusest ja müügist, logistikast ja klienditeenustest on meie kätes. Sellisel viisil omame täielikku kontrolli meie toodete funktsionaalsuse, kvaliteedi ja hinna üle.

vidaXLpakub tasukohast ostlemisvõimalust klientidele Austraalias, Austrias, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Poolas, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Inglismaal ja Hollandis.

Meie toote valik

Meie tootevalik koosneb meie oma kaubamärgi  vidaXL toodetest ning teiste kaubamärkide  hulgast valitud toodetest, mis sobivad meie põhimõtetega. Meie tootevalikust võib leida tooteid igapäevaelu tegevustest nagu magamine, söömine ja sotsialiseerumine või kodu ja aia lisad. Samuti tooted erialadele nagu fotograafia ja autoparandus.

Oma kaubamärgi tooted

Meie oma kaubamärgi tooted on disainitud lähtudes klientide funktsionaalsele vajadusele. Me kasutame oma tootearenduse teadmisi defineerimaks toote omadusi (materjali kasutus ja mõõdud), et realiseerida lõpptoote optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe. Seega võtame arvesse toote kõik etapid tarneahelas – tootmine ja saatmine, toote ladustamine, tarneaeg, klienditeeninduse assamblee ja müügijärgsed teenused. Veelgi enam, kontrollimaks odavat tootmisprotsessi ning olles võimeline tellima suuri koguseid, vidaXL on võimeline pakkuma teile parimat võimalikku lahendust.

Kõik vidaXL tooted on võimalik lihtsal viisil toimetada teie koju. Sortiment laieneb pidevalt. Sellest tulenevalt võimaldavad vidaXL tooted teil “elada suurelt makstes vähe”

Ajalugu

Kõik sai alguses 2006.aastal, kui kaks noort Hollandi ettevõtjat huvitatud hankimisest ja kauplemisest hakkasid müüma mõningaid tooteid eBay’s. Mõlemal olid suured ambitsioonid, kuid ei osanud arvata, et nende firma kasvab nii kiiresti. Varsti kasvas oma kaubamärgi valik  ning nad alustasid müümist mitmetes Euroopa riikides. Nende veebipoed avati 2008.aastal. Eesmärgiks oli pakkuda tooteid palju madalamate hindadega kui konkurendid. Selleks kasutati lihtsat kulude kärpimise lahendust, mis ei oma negatiivset mõju toote kvaliteedile. Nad hakkasid looma väga tõhusat organisatsiooni kindla fookusega raha põhimõtetele.

2014 – Avati kontorid Austraalias ja Rumeenias

Laiendused Austriasse, Austraaliasse, Belgiasse, Poolasse, Hispaaniasse, Šveitsi

2013 – vidaXL kaubamärgi avamine

2012 – Kontori avamine Shanghais

Logistiline keskus. Kontorid kolivad Venray’sse.

2011 – Kontori avamine Utreicht’is

vidaXL meeskonna kiire kasv

2008 – Avati kontor Ningbos

Esimese veebipoe avamine Koopgoedkoop.nl

2006 – Alustati müümist Ebays

Faktid ja arvud

  • vidaXL loodi aastal 2009*
  • vidaXL ‘is on 90 töötajat Hollandis, 160 töötajat kontorites Hiinas ja 20 Rumeenias
  • vidaXL müüb hetkel Austraalias, Austrias, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Poolas, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Inglismaal ja Hollandis.
  • Me teenindame iga kuu rohkem kui 150.000 klienti üle maailma.
  • Meie sortimendis on hetkel rohkem kui 2000 oma kauvamärgi toodet 

*Aastal 2013 muudeti ettevõtte nimi vidaXL’iks

VidaXL’iks saamine

Esialgu olid kõik müügikanalid erinevates riikides erinevate nimetuste all; 2013 hakkasid kõik müügikanalid müüma ühise nime all: vidaXL

“Vida” tähendab elu ja “XL” tähendab elu nautimist täiel rinnal  Nimi ja slogan tähendavad nüüdseks kõike, mille eest  me seisame kui organisatsioon.

Living it up peaks olema lõbus, lihtne ja ei tohiks maksta palju raha. Raha ei too õnne, raha säästmine aga küll!

 

Põhiväärtused

vidaXL poleks saanud loodud, kui poleks suurt kirge selle vastu, mida me teeme. Aastate jooksul oleme pannud need ühised eesmärgid kolme põhiväärtuse alla:

1. Vähema eest rohkem

Meile ei meeldi toodete eest ülemaksta ning oleme kindlad, et ka teile ei meeldi. Kontrollides kõiki elemente, mis on seotid toodetega ja teenustega, suudame teile pakkuda kõige õiglasemat võimalikku hinda, sest olgem ausad: hind loeb.

2. Rohkem lõbu,läbipaistvust & lihtsamat online ostlemist

Meil on tõeline kirg e-kaubanduse vastu ja me soovime teha online ostlemise rohkem meeldivamaks, läbipaistvamaks ja lihtsamaks. Iga päev teevad meie meeskonnad kõvasti tööd, et luua klientidele meeldiv ostlemiskogemus. Kuulates oma kliente, püüame pidevalt täiendada oma tooteid, poode ja teenuseid.

3. Rohkem teenindust

Meie klienditeenindus toimib moto järgi: kohtle kliente nii, nagu soovid, et sind koheldaks. Me pakume klientidele individuaalset ja pädevat teenindust e-maili, telefoni ja chati teel. Ei oma tähtsust, kas küsimus on toote, saatmise või maksmise kohta – meie meeskonnas olevad kvalifitseeritud agendid pakuvad nõu, abi ja sobivaid lahendusi.

Meie inimesed

Kuidas kirjeldada kõige paremini inimesi, kes töötavad vidaXL’is? vidaXL’is töötad sa rahvusvahelises keskkonnas, lameda hierarhiaga.  Endiselt peame oluliseks meie start-up’I entusiasmi ja paindlikkust ning meie ettevõtlik vaim on meie ettevõtte aluseks.

Meie inimesed elavad järgneva moto järgi: “we try harder” ja “screw it, just do it”. Meil on tugev sisemine tahe ja motivatsioon ning meile meeldivad väljakutsed iseendale ja enda keskkonnale. Me oleme orienteeritud lahenduste leidmisele ning paindlikud ja proovime olla avatud teistsugustele seisukohtadele. Meile on suur kirg selle vastu, mida teeme ning kõigis ettevõtte osakondades naudime pioneeriks olemist selles, mida teeme. Meile on oluline olla isiklikult seotud oma kolleegidega.

Aita meil veelgi enam areneda!

Soovituste ja ideede puhul ärge kõhelge meiega ühendust võtmast ! Saatke meile e-mail.

Lisainformatsiooni saamiseks palun külastage www.corporate.vidaxl.com