Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Kummutid

Näitab: 1-48 / 69

Kosmeetikalaud on enda hommikul valmis sättimiseks hädavajalik!

Kas vannitoa peegli ees enda valmis sättimine on teie jaoks igahommikune õudusunenägu? Kui jah, siis meil on teile suurepärane lahendus! vidaXLi kosmeetikalauaga ei tule teil enam iial ruumist puudust ja te ei pea uduse peegliga vaeva nägema. Hoidke kõiki oma ilutooteid ühes kohas ja võitke hommikul väärtuslikku lisaaega! 

Erinevat tüüpi kosmeetikalauad

vidaXList leiate erinevaid kosmeetikalaudu, millel on peeglid, sahtlid ja pingike. Neis võrratutes mööbliesemetes saate hoida oma ehteid ja jumestustooteid palju organiseeritumalt. Sobiva pingiga kosmeetikalaud on ühtlasi suurepärane dekoratiivne lisa teie magamistoale. Kuna oleme nende kaunite esemete värvigamma neutraalsena hoidnud, sobivad need teie magamistuppa kindlasti. Lisaks saate vidaXLis valida nii klassikaliste kui modernsete variantide seast!

Kõik asjad käeulatuses

Kosmeetikalaud sobib suurepäraselt, kui veedate palju aega peegli ees ning soovite oma jumestustarbeid ja ehteid organiseeritult hoida. Laual on mitu sahtlit, mis võimaldavad kõiki teile kuuluvaid asju korrastatult hoida. Lisaks sahtlitele on ka lauaplaadil küllaldaselt ruumi, et saaksite oma lemmikasju nähtaval hoida.

Vaata rohkem