Siseruumid

Kas soovid oma kodus ruume värskendada? vidaXL on sisustusideede saamiseks parim koht!


Populaarsed tooted tuppa:
Väliruumid

Väliruum on sinu kodu laiendus, mis on ühtlasi praktiline ja ilus.


Populaarsed tooted õue:

Pakkumine
+ 6 valikud
€97.99

Sh KM

€ 19,6 /m²

Pakkumine
€76.99

Sh KM

€ 24,68 /m²
Viimased inspiratsiooni ja teavet andvad artiklid

Mõnikord tuleb leidmiseks natuke kaevata.Rohkem inspiratsiooni


 

Meie poest sinu koju - Liitu #sharemyvidaxl galeriiga!

Ammuta inspiratsiooni vidaXLilt!

Kas tahad kujundada oma unistuste kodu? Lisaks suurele tootevalikule vajad ka kodu kujundamiseks inspiratsiooni. Selleks, et tutvustada sulle hetkel kõige tuntumaid stiile ja kauneid trends trende, lõime selle kasuliku ja inspireeriva ala. Mõtle näiteks meie blogile. Iga blogipostitus pakub väärtuslikku sisekujunduse inspiratsiooni, sisustusnippe ja sisustuslahendusi.

Lisaks töötasime välja mõned üksikasjalikud ostujuhised hädavajalike toodete jaoks, et aidata sul ostuotsust teha. Kodu- ja aiainspiratsiooni saamiseks ning sisustamise lihtsustamiseks pakume sulle võimalust kujundada ühte tuba korraga. See võimaldub sul keskenduda konkreetse kodu osa kaunistustele ja mööblile, et saaksid luua oma vajadustele vastavat sisustust.


#sharemevidaXL: meie tooted, sinu kujundus

Ammutame oma kodu inspiratsiooni päris kodudest ja inimestelt, kes kasutavad meie sisustuslahendusi ja stiilinippe oma ruumis. Seega on meie kliendid tõelised kangelased, kes meid inspireerivad. Me hindame seda, et nad jagavad meiega oma kodukujundust ja näeme seda suurepärase kodu ja aia inspiratsiooniallikana.

Selle tulemusena lõime me koha, kus kõik 2022. aasta kodukujunduse stiilid ja trendid saavad kokku, seades tähelepanu keskmesse oma kliendid. Ammuta inspiratsiooni meie klientide loomingust, külastades meie #sharemevidaxl lehte, mis on täielikult pühendatud sinu ja sinu loominguliste ideede tähistamisele. Siit leiad suure valiku meie tooteid, mida on kasutatud reaalsetes kodudes. See võimaldab sul tooteid ka oma sisustuses ette kujutada ja annab sulle ideid ideaalse kodu loomiseks. Kas tahad seal ka oma pilti näha? Tutvu tingimustega siin!


Registreeru inspireerivate uudiskirjade saamiseks

Kas teadsid, et parim kodukujunduse inspiratsioon saab alguse aeg-ajalt saadetavast e-kirjast? Tutvustame oma inspireerivaid uudiskirju! Alustamiseks registreeru ja saadame sulle oma uskumatult kasulikke uudiskirju. Alates kodu ja aia inspiratsioonist kuni sisustusideedeni ja paljude lahedate toodeteni, mis võiksid olemas olla igas kodus - meie uudiskirjast leiad seda kõike.

Sa saad esimesena teada uutest blogipostitustest, põnevatest trendidest ja populaarsete disainistiilide uuendustest. Põhimõtteliselt kõik, mida vajad oma kodu ja aia projektide jaoks. Telli meie inspireerivad uudiskirjad ja liitu vidaXLi kogukonnaga!