Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Lauad

Näitab: 1-48 / 1598
  • ...

Erinevat tüüpi lauad

Laudu on paljude erinevate kujude ja suurustega ning vidaXLis on väga palju laudu, mille seast valida saate. Alates kaunitest söögilaudadest, mille taga pere ja sõpradega einestada, kuni lisalaudade ja kohvilaudadeni, millega toas uut keskpunkti luua. vidaXL soovib pakkuda Internetis suurt laudade valikut, et leiaksite alati täpselt selle, mida otsite. Meie Interneti mööblikaubamaja tootevalikus on mitmeid kauneid kvaliteetsest puidust lisalaudu, moodsaid kohvilaudu ning suur hulk söögilaudu.

Ostke Internetist laud, mis sobib teie sisekujundusega

Kui otsite uut lauda, siis ükskõik, millist vajate, on väga oluline, et valiksite mudeli, mis teie ülejäänud sisekujundusega sobib. Puit on tänapäeval väga populaarne materjal, kuna valikuvariante on palju. Tänu sellele sobivad puidust lauad nii moodsatesse kui traditsioonilistesse kodudesse. Klaasplaadiga lauad on moodsa välimusega ja lisaks on neid lihtne puhtana hoida. Kui otsite lisalauda, siis saate valida paljude erinevate variantide seast, näiteks kandilised või poolringi kujulised. Kui soovite uut kohvilauda, on teil võimalus toale võrratu keskpunkt luua. vidaXLis leidub kõike!

Kujude kombineerimine

Erinevate laudade kombineerimine on suurepärane võimalus ainulaadse ja eklektilise ilme loomiseks. Valige näiteks suur kandiline söögilaud ja ümmargune kohvilaud. Kuna need ei sobi tingimata kokku, võib see teie kodus laheda efekti luua. Tänu uusimatele trendidele on võimalik ka mitmeid väikeseid laudu kokku kombineerida. See hoiab sisekujunduse mängulisena.

Erilise disainiga lauad

Kui otsite oma koju midagi erilist, võib disainitud laud olla just see, mida te otsinud olete. Need lauad on tuntud oma ainulaadsete kujude, materjalide kombinatsioonide ja põnevate värvide poolest. vidaXList leiate suurepäraseid kohvilaudu, mis on paljude erinevate stiilidega. Õõnsatest disainidest veepiisa kujuliste laudadeni – need kauni viimistlusega mööbliesemed sobivad igasse tuppa.

Vaata rohkem