Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Sporditarbed  (470)
Puhkus  (279)
Sport  (57)

Sporditarbed

Näitab: 1-48 / 470
  • ...

Sporditarbed vidaXList

Kas oled spordiharrastaja või treeningu osas alles tõeline algaja? vidaXLis soovime pakkuda sobilikke tooteid kõigile, ükskõik, kas sul juba on trimmis kõhulihased või alles töötad nende nimel. Oleme tuntud oma laialdase kaubavaliku poolest, ka erinevatel spordialadel. Meie spordivahendite kategoorias näed, et oleme mõelnud igale sportlasele. Meie veebipoest saad osta hoburakmeid, nooli, treeningseadmeid ja kalipsosid. Tänu meie soodsatele hindadele ei tee proovimine kindlasti paha. Kui see sulle ei meeldi, võid ette võtta järgmise spordiala ilma, et oleksid hunniku raha kulutanud.

Hakka meie spordivahenditega trenni tegema

Trenn on tervisele hea! Selle tegemine ei ole aga alati lihtne. Täistööajaga töötamisel võib trenn mõnikord meelest minna. Neile, kel vaba aega vähem, on meil ka praktilisi spordivahendeid, näiteks minisuuruses treeningseadmeid. Siis saad kasvõi kodus või tööl laua taga trenni teha. Kui eelistad lõõgastavamat joogasessiooni, ükskõik, kas kodus või treeningus, leiad vidaXList mitmeid erinevaid joogamatte. Meie lahedate spordirihmade ja –kelladega saad oma tulemustel silma peal hoida.

Sporditarbed ja mängud

Peale sellele, et treenimine on tervislik, aitab see ka lõõgastuda. Lisaks sellele, et müüme treeningseadmeid, kuulub meie tootevalikusse ka mitmeid spordivahendeid, mis ei ole nii väsitavad. Loobi nooli või mängi perega piljardit või õhuhokit! Kogu meie tootevalikut näeb aadressil vidaXL.ee

Vaata rohkem