Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Mööbel

Näitab: 1-48 / 14657
  • ...

Osta oma mööbel Internetist vidaXLi veebilehelt

Sinu otsingud uue mööbli järele lõppevad siin! vidaXL on tuntud väga suure tootevaliku poolest, kus üritame silmas pidada kõigi oma klientide isiklikke eelistusi. Tänapäeval on mööbli Internetist ostmine üha levinum. Leiad hõlpsalt suure hulga tooteid, mida omavahel võrrelda. Enam ei pea sa ehitus- ega mööblipoodi minema: kõik on leitav ühest kohast.

Naudi Internetis mööbli ostmist

Kuna meie tootevalik on niivõrd suur, sooviksime mõned kategooriad sinu jaoks esile tõsta. Tahame otsustamise natuke lihtsamaks muuta! Kas soovid ainulaadset ja luksuslikku aiamööblikomplekti? Siis oled kahtlemata õiges kohas. Siit leiad nii kvaliteetseid suuri kui väikeseid komplekte. vidaXList leiad ka elutuppa kena diivani. Heida pilk peale meie stiilsetele kahe- ja kolmekohalistele diivanitele või stiilsetele Chesterfield-diivanitele. Mainiksime veel kindlasti oma kappe. Suured, väikesed, taastatud puidust valmistatud ja erinevate stiilidega – kogu meie taskukohane mööbel on ainulaadne ja püüab pilku.

Esita hõlpsalt oma tellimus ja osta mööblit Internetist

Kui oled oma unistuste mööbli leidnud, siis teeb sulle kindlasti head meelt, et pakume tasuta tarnet ja toodete tagastusi. Vaata meie mööblit ja vali midagi, mis sind rõõmsaks teeb.

Vaata rohkem