Praegu populaarsed

Stiilid on ajatud, trendid aga kuumad

Vaata, mis on sise- ja väliruumide sisustuse maailmas trendikas. Moodne mööbel, trendikad värvid, kujundid ja palju muud.

Klassikalise luksuse trend

Anna oma kodu sisustusele klassikaline ja ajatu ilme klassikalise luksuse trendiga. Tutvu selle kauni trendiga ning leia oma koju täiuslik mööbel ja aksessuaarid!

Osta klassikaliselt luksuslikku mööblitkeyboard_arrow_right

Rannikukodu trend

Disaini kaunis ja lõõgastav ruum rannikukodu trendiga! Siit leiad selle kohta vajalikku teavet, et leida õigeid sisustuslahendusi oma rannikukoju!  

Vaata rohkemkeyboard_arrow_right

Osta rannikust inspireeritud mööblit keyboard_arrow_right

Väikese linnarõdu trend

Väike rõdu, tohutu potentsiaal! Tutvu erinevate ideede ja mööblilahendustega, et luua endale kaunist ja praktilist linnarõdu.

Vaata rohkemkeyboard_arrow_right

Osta rõdumööblitkeyboard_arrow_right

Mugav rotangist aiamööbel

Sa võid aasta läbi oma aias puhata! Ammuta inspiratsiooni meie rotangist aiamööblist ja aksessuaaridest ning loo oma unistuste paradiis!  

Vaata lisakeyboard_arrow_right

Osta rotangist aiamööblit keyboard_arrow_right

Veel populaarsed

   

Loe 2022. aasta kuumimate trendide kohta

Sisustustrendid aitavad sul kodu sisustamist paremini mõista. Tasakaalustatud kodu disain järgib konkreetset stiili. Trendid annavad aga välimusele viimase lihvi. Sisustustrendid on niivõrd mitmekülgsed, et võid ka kasutada üksikuid detaile ja need omanäoliseks muuta. Loe meie nippe, näpunäiteid ja sisustusideid, et saada ülevaadet 2022. aasta sisustustrendide kohta!

Hangi inspiratsiooni uusimatest sisustustrendidest

Kui vajad kodu värskendamisel abi, vaata meie nelja suurt kodudisaini trendi , millest ei tasu ilma jääda. Loo eklektiline elutuba , kus saad end tunda loomingulise ja inspireerituna. Tõsta esile oma magamistoa hubasust ja soojust punutiste ja rotangi trendiga.

Peentel detailidel on sisustuse disainimisel suur võim. Vaata kuldsete detailide trendi, mis sobib suurepäraselt söögituppa. Sameti trendi ei pea pikemalt tutvustamai. 2022. aasta sisustustrendid inspireerivad sind kodu sisustamisel.

Ühtlasi võid kasutada trende oma aia, rõdu või terrassi ümber kujundamisel. Räägime uusimatest materjalidest, mööblidisainist ja kaunistustest, mis panevad väliruumi särama. Kas soovid luua aiabaari, ent pole kindel, mis praegu moes on? Siit leiad parimaid väliruumi kujundamise ja kaunistamise nippe. Rotang on väga moes, kuid kuidas seda esile tõsta? Anname sulle inspiratsiooni kauni väliruumi kujundamiseks.

Inspiratsioon unistuste kodu loomiseks

Meie inspiratsiooninurgakesest leiad juhised kodu värskendamiseks. Tutvu kõige populaarsemate sisustusstiilidega ning loe, kuidas neid kasutada trendikas sisustuses. Keskendume sisustusstiilidele ja -trendidele, kõigi tubade mööblile, sisustuses kasutatavatele materjalidele ja trendikatele värvidele. Võid olla kindel, et vidaXLi inspiratsiooninurgake aitab sul oma kodu sisustada!