24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Koduloomade tarbed

Näitab: 1-48 / 595
  • ...

Looma- ja lemmikloomatarbed vidaXList

Kui otsid tooteid oma lemmikloomadele, leiad vidaXList kindlasti selle, mida vajad. Meil on kõik vajalik koertele, kassidele, lindudele ja kaladele. Sinu lemmikloom muudab su koduse elu palju lõbusamaks. Pärast tööd on alati keegi sinu nägemise üle rõõmus, püüab sinu tähelepanu ja tahab õues mängida. Kas otsid lemmikloomatarbeid uuele lemmikule või väärib su koerake uut jalutusrihma või kass uut maja? Vaata meie lemmikloomatarbeid aadressil vidaXL.ee

Avasta maailma meie lemmikloomatarvetega

On tore viia oma koera kenale jalutuskäigule. vidaXList leiad kenasid aiapinke, lemmikloomakärusid ja –kotte. Kui lähed linna peale ja tahad oma väikest koerakest kaasa võtta, võid märgata teda üha enam hingeldamas, kui edasi kõnnite. Meie jalutuskärud sobivad suurepäraselt pärastlõuna veetmiseks kesklinnas või jalutuskäiguks pargis. Neid on lihtne kokku panna ja autoga kaasa võtta. Vaata meie lemmikloomatarbeid ja vali oma armsale lemmikule parimad tooted.

Kraapimispuudest kalatoiduni

Suurima valiku looma- ja lemmikloomatarvete leidmiseks pead külastama vidaXLi. Oleme isegi mõelnud sellele, et sinu hamster saaks lõõgastuda, lisades tootevalikusse ülipopulaarse hamstri võrkkiige. Vaata meie tooteid ja esita tellimus kiirelt ning hõlpsalt. Sinu lemmikloomad tänavad sind selle eest!

Vaata rohkem