24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Sisekujundus

Näitab: 1-48 / 3383
  • ...

Laialdane valik tooteid kodu kaunistamiseks

Kui olete mööbli valimisega ühele poole saanud, on aeg koju kaunistusi lisada. Õige kaunistus muudab kodu tervikuks ning laseb teil oma unikaalset stiili arendada. Selles vallas vahelduvad trendid väga kiirelt. vidaXLis hoiame end alati uusimate arengute, trendide ja moodidega kursis. Siit leiate võrratuid seinakaunistusi, maitsekaid küünlaid, kauneid seinakellasid, pehmeid patju ja palju muud.

Head ideed elutoa kaunistamiseks

Kodu kaunistamise tooted peaksid aitama stiilsemat kodu luua. Tuba, kus on ainult mööbel, pole kaugeltki nii kutsuv kui kodu, kus on paar küünalt ning diivani peal mõnus tekk. Vaid paari väikese muudatusega saate oma majast teha kodu. Õigete aksessuaaride valimine võib mõnikord olla tõeliselt keeruline ning seetõttu tahaksime teile kasulikku nõu anda.

 

  • Veenduge, et te kaunistustega liiale ei lähe ja tuba lõpuks segamini välja ei näe.
  • Valige esemeid, mis sobivad teie sisekujunduse stiiliga.
  • Ainulaadse ja eklektilise välimuse loomiseks võite ka paar stiili omavahel kokku segada.
  • Kui teie ülejäänud kodu on rahulik ja neutraalne, mängige kaunistamisel värvidega.

Erinevat tüüpi kaunistused

Kodukaunistusi on igasuguseid ning eluruumide kaunistamiseks on palju erinevaid ideid. Võite otsustada paari väikese kaunistuse kasuks, kuid võite ka suure peegli või seinal rippuva loomapeaga silma paista. Kas soovite värvidega eksperimenteerida? Siis on kodukaunistused selleks täiuslik valik! Valige ruumi erksamaks muutmiseks paar vasekarva, sinist või rohelist eset. Kui teile uus elutoa väljanägemine ei meeldi, saate hõlpsalt paari väikese muudatusega oma toale täiesti teise ilme anda. vidaXLis on suurepärane valik kaunistusi, mis teie kodus suurepärased välja näevad.

Kombineerige erinevaid värve ja materjale

Materjalide kombineerimine annab kodule huvitava ja ainulaadse ilme. Mõned ideed kodu kaunistamiseks: valige paar tumedat kunstkarusnahaga patja, vasest korvi ning stiilset klaasist küünlajalga. Lisaks on trendikas kombineerida omavahel erinevaid kangaid. Valige pehme pikakarvaline vaip ning lisage diivanile kootud tekk ja paar patja. Viimaks võite valida silmapaistvat värvi küünlad. Kui teil on ühest värvist küllalt saanud või soovite lihtsalt muutust, saate küünlad teist värvi või teises stiilis küünalde vastu vahetada ning täiesti uue ilme luua.

Vaata rohkem