Sirvi kõiki vidaXLi sooduskoode sellel lehel ja saad iga kord allahindlust!

Osta lamamistool ja saad 10% soodustust patjadelt

Kood: SUVI

Vaata rohkemkeyboard_arrow_right

Saad 5% soodustust, kui ostad piirdeaia väärtusega vähemalt 500 eurot

Kood: SUVI

Vaata rohkemkeyboard_arrow_right

Paljud tooted 10% soodustusega, uuendatakse iga kuu

Kood: PAKKUMISED01

Vaata rohkemkeyboard_arrow_right

Peagi tulekul

Peagi tulekul

Peagi tulekul

vidaXLi sooduskoodid ja eripakkumised

vidaXL hindab häid hindu. Siit lehelt leiad kehtivad vidaXLi sooduskoodid, mis muudavad meie niigi head hinnad veel paremaks. Sooduskoode ajakohastatakse regulaarselt mitmesuguste toodete jaoks. Nii saad alati kasutada soodustusi näiteks mööblilt, peotelkidelt, piirdeaedadelt või spordikaupadelt. See on ka parim koht, kuhu mustal reedel tulla, sest siit leiad kõik koodid!

Kohaletoimetamine vidaXLis on alati tasuta – olenemata sellest, kas ostad näiteks pisikese aksessuaari oma koju, hiiglasliku aiamööblikomplekti või spordiratta.

Kuidas kasutada vidaXLi sooduskoodi?

vidaXLi sooduskoodi kasutamine on väga lihtne. Lisa lihtsalt kood ostukorvis sooduskoodi väljale ja soodustus arvutatakse automaatselt kogusummalt. Loe kindlasti koodi tingimusi, et saaksid seda oma tellimusele rakendada!

Meie uudiskirja kasutajaks registreerumisel saad 5 € allahindlust

Kui tellisid meie uudiskirja, saad tellimuselt tervituskingitusena 5 eurot allahindlust. Tellijana saad esimesena teada uutest vidaXLi sooduskupongidest, pakkumistest ja uutest toodetest. Hoiame sind regulaarselt kursis viimaste uudiste ja trendide, eripakkumiste ja uute toodetega meie tootevalikus.