vidaXLil on enam kui kümme aastat kogemust piiriüleses veebikaubanduses ning see pakub teile võimaluse kiirelt ja tõhusalt oma müüginumbreid suurendada. Liituge täna meie Affiliate programmiga ja kasutage ära meie sooduspakkumisi!

Me aitame teil laieneda ja meie parimate pakkumiste abil uusi kliente ligi meelitada. Teil on ligipääs meie tootevoogudele, kupongidele ja muudele turundusmaterjalidele. Teie kontohaldur võtab teiega ühendust, et saaksite luua teie vajadustele vastavaid sooduspakkumisi. Paistke tänu vidaXLi Affiliate programmile silma!

 

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Oleme nüüdseks teinud vidaXLiga sidusettevõttena koostööd peaaegu kolm ja pool aastat ning nad on alati olnud üks meie parimaid partnereid. vidaXL on alati valmis proovima uusi ideid, et saaksime oma suhtest maksimumi võtta"

– Florine van de Werff, Vouchercloud

 

 
 

1. Registreerige:

registreerige end meie Affiliate programmi ning vidaXL vaatab teie avalduse järgnevatel tööpäevadel üle.

 

2. Liituge riigi programmidega:

valige programmid neis riikides, kus te kaupa müüa soovite.

 

3. Valige oma pakkumised:

valige oma pakkumised ja kasutage meie veebilehel olevaid turundusmaterjale.

 

4. Müüge kaupa:

Müüge kaupa: kui meie veebilehel tehtud klikk viib teie veebilehel ostu sooritamiseni, saate te vahendustasu. Meie kasutame viimase kliki alusel arveldusi.

 

5. Kõrgem tase!

meie veebilehel tehtud klikk viib teie veebilehel ostu sooritamiseni, saate te vahendustasu. Meie kasutame viimase kliki alusel arveldusi.

 

6. Teenige raha:

teie vahendustasu makstakse teile kord kuus, kui olete teeninud rohkem kui 25€

 

Piirangud:
Pidage silmas, et me kontrollime, kas teie veebileht vastab meie kriteeriumitele, kuna vidaXLi Affiliate programmile kehtivad teatud piirangud. Näiteks on keelatud klikkide stimuleerimise tarkvara. Lisaks ei ole meie Affiliate programmis lubatud rassistlik, pornograafiline, vägivaldne, viha õhutav või kriminaalne sisu. Kontrollige tervet piirangute loendit veendumaks, et teie veebileht vastab standarditele.

 
 

Kasutage ära meie pakkumisi ning meelitage ligi uusi kliente või looge oma kontohalduri abil pakkumisi. Lõigake kasu meie dünaamilistest vahendustasu mudelitest ja teenige hõlpsalt raha! Paistke meie vidaXLi Affiliate programmiga silma!