Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Kaamerad ja optika

Kõik vajaminev fotograafidele

Ükskõik, kas oled professionaalne fotograaf või asjaarmastaja, on oluline, et sul oleksid piltide tegemiseks parimad vahendid. Näiteks portreevõtteid tehes on valgustus ülioluline. Lisaks on fotograafias objektiivi valik kõige tähtsam. Vaata meie fotograafiatarbeid veebilehel vidaXL.ee ja veendu, et saad peagi parimaid pilte teha!

Fototarbed, mida vajad

Kui soovid luua oma fotostuudio, on mõned asjad hädavajalikud. Ilma korraliku valgustuseta ei tule pildid kaugeltki nii ilusad. vidaXLis pakume mitmeid erinevaid täielikke fotostuudio komplekte, kuhu kuuluvad näiteks vihmavarjud, softboxid, värvifiltrid ja reflektorid. Neutraalse taustaga piltide tegemiseks saad osta ühe meie valgetest, mustadest või rohelistest taustadest. Lisa taustaks lõbusaid pilte ja teeskle, et oled terve maailma läbi reisinud!

Tee pilte nagu elukutseline fotograaf

vidaXLis tuleb mugavus ennekõike. Kas oled hobifotograaf, kes otsib hea hinnaga fototarbeid? Siis sobib meie veebipood sulle kindlasti. Piltide lõpptulemus jääb sama hea kui kallimate tarvetega.  Lisaks on vidaXLis nii tarne kui tagastamine tasuta. Kui sul on küsimusi, võta ühendust meie klienditeenindusega.

Vaata rohkem