Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Toolid

Näitab: 1-48 / 4071
  • ...

Iga kuju ja suurusega toolid

Kui otsite kvaliteetset tooli, leiate vidaXList kõik vajaliku. Müüme suurt valikut söögitoole, baaripukke, tugitoole, kiiktoole ja isegi massaažitoole. Püüame hoida oma valiku võimalikult mitmekülgsena, valides erinevaid materjale, värve ja mudeleid.

Valige tool, milles teil on parim isetasend

Istumismugavus on tooli juures üks olulisemaid omadusi. Täiusliku tooli valimisel tuleks pidada kinni erinevatest punktidest. Üks neist on istumiskõrgus. On oluline, et saaksite istumisel mõlemat jalga maas hoida. Teine tähtis aspekt on tooli polsterdus. Tool peab olema täpselt nii pehme, et teil oleks mugav. Lisaks eelistavad mõned inimesed käetugede või kõrge seljatoega tooli, kuid see sõltub juba isiklikest eelistustest. Õnneks müüme vidaXLis kõike!

Tool igasse koju

vidaXList leiate tohutu valiku toole alates elegantsetest söögitoolidest silmapaistvate modernsete tugitoolideni ning stiilsetest baaripukkidest nahast toolide või massaažitoolideni. Stiilide kombineerimine on praegu väga moes. Sobitage klassikalisi puidust söögilaudu valgete tugitoolidega, et eklektilist ilmet luua. Selle kombinatsiooniga hoiate sisekujunduse huvitava ja ainulaadsena. Sama kehtib klassikalisele elutoamööblile. Võite lisada stiiliga sobituva tugitooli või katsetada hoopis uue tooliga, et silmapaistvat efekti luua!

Baaripukid kõrge söögilaua juurde

Kui teil on kõrge söögilaud või baarilett, vajate võrratuid ja stiilseid baaripukke! Nende toolide kõrgus on sageli reguleeritav, tänu millele ulatuvad kõik lauani. Ostke turvalise valikuna valge või must tool või mängige hoopis silmapaistvate värvidega!

Vaata rohkem