Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Mängud ja mänguasjad

Näitab: 1-48 / 208

Osta hõlpsalt mänguasju Internetist

Kui otsid viimase hetke kingitust ja sul pole aega linna minna, leiad kõik vajaminevad lelud ja mängud veebilehelt vidaXL.ee. Meil on suur valik mänguasju nii väiksematele kui suurematele lastele nii meie oma tootemargilt kui teistelt tootemarkidel. Tasub teada, et kõigil meie toodetel on tasuta tarne ja tagastamine.

Lelud ja mängud nii tuppa kui õue

Selleks, et vältida olukorda, kus lapsed istuvad diivanil teleri ees või mängivad tahvelarvutiga, tuleb neile pakkuda teist sorti meelelahutust. Inspiratsiooni leiad meie lelude ja mängude kategooriast! Õues mängimine on veelgi lõbusam meie kiikede, liivakastide või mängumajadega. Suuremaid lapsi rõõmustavad batuudid, millel terve päeva lõbutseda. Veendu, et batuut on tänu turvavõrgule ohutu. Kui ilm ei võimalda õues mängida, pakuvad lõbu meie ehitusklotsid. Lapsed saavad aega veeta meie suurte kaisukarude, nukkude või muusikariistadega. Osta mänguasju Internetist vidaXList!

Diivanil istudes ostlemine

Kas ka sulle meeldib diivanil istudes ostelda? Sellisel juhul on vidaXL sulle täiuslik veebipood. Lisaks leludele ja mängudele leiad meie poest ka palju muid tooteid. Müüme kõike vajaminevat koju ja aeda, loomatarbeid ja spordivahendeid. Esita oma tellimus ja toome mänguasjad sulle nii kiirelt kui võimalik koju.

Vaata rohkem