Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Mööbel  (1812)
Õuemööbel  (1812)
Välivoodid  (23)
Õuelauad  (250)
Õuetoolid  (689)
Õuetumbad  (23)

Õuemööbel

Näitab: 1-48 / 1812
  • ...

Mitmekülgne aiamööbli tootevalik

Kui otsite erineva suuruse ja kujuga mugavat aiamööblit, on vidaXL selle jaoks õige koht. Siit leiate praktiliselt kõike, alates täielikest mööblikomplektidest kuni päevitustoolide, matkalaudade ja riidest toolideni. Meie aiamööblit on saadaval erinevas suuruses, kuna aiad võivad olla nii suured kui väikesed. Meile meeldib kõigi oma klientide peale mõelda!  

Luksuslikud lamamistoolide komplektid

Mugav istease on õues sama oluline kui toas. Seetõttu müüme suurt hulka luksuslikke magamistoolide komplekte. Need komplektid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest nagu rotang, vitsad, polürotang, puid ja alumiinium, mis muudab need vastupidavaks, et saaksite oma mööblit veel palju aastaid nautida! Enamik komplekte on modulaarsed ja koosnevad erinevatest osadest, et saaksite neid erinevatel viisidel kombineerida. Seega, kui vajate aias vaheldust, saate uue kujunduse valida.

Suured aiamööblikomplektid

Enamikku aiamööblikomplekte saab kasutada kaks, neli või maksimaalselt kuus inimest. Sellest ei pruugi aga piisata, kui teile meeldib aias paljude pereliikmete ja sõpradega aega veeta. vidaXList leiate kümnele või kaheteistkümnele inimesele sobilikke aiamööbli komplekte, seega saavad kõik istuma! Sama kehtib meie luksuslike rotangist diivanikomplektide kohta, millel on kuni 14 istet.

Kaitske oma aiamööblit katte abil

Selleks, et teie aiamööbel kaua aega hea välja näeks, soovitame selle vihma, lume ja pakase korral kinni katta. Katteid on saadaval erinevas suuruses, seega leiate kindlasti iga aiamööbli komplekti jaoks sobiva.

Vaata rohkem