Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Pingid

Kenad hoiukirstud ja koridoripingid vidaXList

Lisaks sellele, et kena pink muudab koridori või elutoa kenamaks, loob see ka täiendavat hoiu- või istumisruumi, kui teile külalised tulevad. vidaXL müüb paljusid erinevaid pinke, mille seast valida. Alates väikestest ja puidust pinkidest värviliste kaunistustega pinkideni ning hoiuruumidega pinkidest koridori- ja saunapinkideni – vidaXLil on õige toode kõigile!

Mugavad pingid teie koju

Pingid on ideaalseks mööbliesemeks, kui peate kiirelt täiendavat istumisruumi looma. Pange see kööki, elutuppa, magamistuppa või isegi koridori. Paari armsa padjaga saate kogu ruumi uut hingamist tuua. Nendega saab hõlpsalt täiendavat istumisruumi luua, kui teile külalised tulevad. Hoiukirstud ja koridoripingid pakuvad ka suurepärast hoiuruumi, millest teile kasu on. Avage lihtsalt kaas või eemaldage korvidest sahtlid ning hoiustage lelusid, lisapatju või voodipesusid.

Õige hoiukirstu või koridoripingi valimine

Kui otsite õiget pinki, tahaksime anda teile paar kasulikku nõuannet, mida silmas pidada. Esmalt, milleks te seda kasutada kavatsete? Kas soovite täiendavat istumisruumi, rohkem hoiuruumi või mõlemat? Kui see on selge, siis milline värv või stiil teie koju sobiks? Näiteks sobiks kangaga polsterdatud pink suurepäraselt vaiksesse ruumi. Kui teil on juba palju värvilist mööblit, tasuks valida valge või puidust pink. Viimaks tuleks pidada silmas mõõtmeid ja otsustada juba eelnevalt, kuhu te selle panna tahate.

vidaXLis on küllaldaselt valikut

Ei ole oluline, kas otsite lihtsalt kena pinki või soovite oma elutuba täiendada – vidaXLis on kõik vajalik. Lisaks on kõik tooted taskukohase hinnaga, seega saate oma kodu värskendada ilma, et see teile liiga palju maksma läheks! 

Vaata rohkem