Unelmate rotangist õuemööbli mugavus

Tere tulemast rotangist õuetoodete juurde, kus sinu kenas õue pelgupaigas kohtuvad stiil ja praktilisus. Armastame rotangist mööblit, kuna see on nii mitmekülgne. Loo sellega näiteks rannikustiil või boheemlaslik nurgake. Selle ajatu võlu tagab, et sinu väliruum püsib aastaid moodsana. Avasta meie mööblikomplektid, praktilised aialahendused ja šikid rõduideed. Saad meie kollektsiooniga täiendada oma ruumi, ükskõik milline on sinu stiil. Loe lähemalt...

Stiilsed õhtusöögid õues

Korralda parim õhtusöök õues meie kauni rotangist komplektiga. Tutvu meie šikkide mööblikomplektidega, millega luua hubast ruumi värskes õhus mälestuste loomiseks.

Vaata kõikikeyboard_arrow_right

Too rotangi elegantsus oma väliruumi

 

Praktilised rotangist õuelahendused

Naudi modulaarse rotangist mööbli lihtsust, et luua täiuslikku tagahoovi. Meie aiamööbliesemed on stiilsed ning neid on lihtne hooldada ja liigutada olenevalt sinu vajadustest.

Vaata kõikikeyboard_arrow_right

Rotangmööbel, milles on kombineeritud praktilisus ja stiil

 

Šikk rotangmööbel rõdule

Väike ruum, kaunis välidisain! Tutvu meie rotangist mööbli valikuga, et leida oma rõdu või väikese aia jaoks täiuslik lahendus

Vaata kõikikeyboard_arrow_right

Lisa väikestele ruumidele stiili ja tõhusust

 

 

Jaga oma väliruumi ilu maailmaga

 

Leia inspiratsiooni meie #sharemyvidaxl galeriist! Vaata, kuidas teised on kasutanud oma rotangist õuetooteid ja loo kaunis õueala.