24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

 vidaXLi sooduskoodid

Säästke raha vidaXLi sooduskoodidega, mille siit lehelt leiate. Ärge unustage meie uudiskirja tellida ning visake pilk peale meie päeva- ja nädalapakkumistele, et saada veelgi enam soodustust.

Head ostmist!


 

 

          10% soodustust valitud toodetelt >    

 koodiga:  PAKKUMISED01

 

 

Saa lehel toodud toodetelt 10% soodustust. 

Ei saa kombineerida teiste sooduskoodidega.

Kehtib alates:  2021-02-07

Kehtib kuni:   2021-03-21

 

 

vidaXLi sooduskoodid ja eripakkumised

vidaXLis on head hinnad au sees. Hoidke pilku peal vidaXLi sooduskoodidel, mille siit lehelt leiate, et meie niigi taskukohaseid hindu veel madalamaks saada. Sooduskoode uuendatakse regulaarselt. Nii saate osta erinevaid tooteid nagu mööblit, peotelke, piirdeaedu ja sporditarbeid kõige parema hinnaga. Ära unusta ka mustal reedel seda lehte külastada, kuna siit leiad kõik kehtivad sooduskoodid!

vidaXLis on tarne alati tasuta, ükskõik, kas ostate oma koju väikese kaunistuse, hiiglasliku aiamööblikomplekti või veloergomeetri. 

 

Kuidas vidaXLi sooduskoodi kasutada?

vidaXLi sooduskoodi kasutamine on väga lihtne. Sisestage sooduskood ostukorvis sooduskoodi väljale ja allahindlus arvutatakse kogusummalt automaatselt. Lugege kindlasti sooduskoodi tingimusi veendumaks, et see ikka teie tellimusele kehtib!

 

Anname teile meie uudiskirja tellimise eest 5 eurot soodustust

Kui meie uudiskirja tellite, anname teile tänutäheks 5 eurot soodustust. Uudiskirja tellijana saate esimesena teada vidaXLi sooduskoodidest, pakkumistest ja uutest toodetest. Hoiame teid kursis uudiste, trendide, eripakkumiste ja uute toodetega meie kaubavalikus. 

 

vidaXLi päeva- ja nädalapakkumised

Kõik meie tooted väärivad tähelepanu. Seetõttu leiate meie päevapakkumiste seasti nii toa- kui aiamööblit, sporditarbeid, mänguasju kui tööriistu. Päevapakkumiste puhul peate kiirelt tegutsema, kuna need kehtivad vaid 24 tundi. Lisaks leiate vidaXList nädalapakkumisi. Nagu arvata võite, kehtivad need terve nädala. Kui soovite leida veel pakkumisi, külastage meie pakkumiste lehte