Must reede 2021

Oleme ka sel aastal vidaXLis sinu jaoks välja valinud parimad musta reede pakkumised. Must reede on 26. novembril ja musta reede nädalavahetus kestab kuni kübaresmaspäevani 29. novembril.

Kuna keegi ei suuda heale allahindlusele ära öelda, oleme õnnelikud, et must reede on levinud USAst ka teistesse riikidesse ning toimub juba mitu aastat üle kogu maailma. Paljud füüsilised ja veebipoed on allahindluspeoga ühinenud ning annavad endast parima, et musta reede 2021 pakkumised oleksid enneolematult head.

 

Musta reede taustalugu

USAs on esimene reede pärast tänupühi aeg, mil minna jahtima parimaid soodustusi ja allahindluseid. Sellega algab pöörane jõulude-eelne ostuperiood, kus inimesed mõnikord magavad poodide uste ees enne nende avamist, et parimaid pakkumisi saada. Nimi must reede viitab tihedale liiklusele tänupüha järgsel päeval, kui USA inimesed parimaid soodustusi otsima lähevad.

rahvarohke kaubanduskeskus

Näpunäited Black Friday soodustuste ärakasutamiseks

Veendu, et oled valmis! Suure inimeste hulga tõttu on võimatu lihtsalt poodi minna ja vaadata, mida soodsalt müüakse. Musta reede parimate pakkumiste saamiseks on vaja korralikku eeltööd. Sama kehtib vidaXLi musta reede kohta.

  • Veendu, et saad esimesena teada, millised on 2021. aasta Black Friday pakkumised, tellides meie uudiskirja ning jälgides meid Facebookis ja Instagramis. Jagame kõiki oma pakkumisi enne musta reede algust ning saadame sulle eksklusiivseid pakkumisi ka siis, kui must reede 2021 möödas on.
  • Veel üks viis valmistumiseks on koostada soovinimekiri ning lisada soovitud tooted ostukorvi juba enne musta reede algust. Seejärel sisestada sooduskood kohe, seda jagatakse. vidaXList leiad suure hulga erinevaid pakkumisi näiteks mööblile, tööriistadele, sporditarvetele ja mänguasjadele.
  • Püsi oma eelarve piires! Ehkki Black Friday on õige aeg sama raha eest rohkem asju soetada, hoia oma eelarvet silmas ja mõtle ostud hoolikalt läbi.

 

Säästa Internetis musta reede pakkumiste ja allahindlustega

Aasta viimane kuu on väga kulukas, seega aitab allahindluste ajal ostlemine raha säästa. Black Friday on täiuslik aeg selliste toodete nagu sporditarvete, tööriistade ja mööbli või jõulukinkide ostmiseks. Internetist ostmise eelis on, et sa ei pea tuhandete teiste allahindluste jahtijatega rinda pistma. Mõistagi ei tohi sa õiget aega maha magada, kuid võid osta asju pidžaamades ja omas kodus. Lisaks mustale reedele tähistavad paljud veebipoed ka küberesmaspäeva, mis järgneb musta reede nädalavahetusele. Ära unusta vaadata meie pakkumiste lehte, et näha ülevaadet meie uusimatest pakkumistest ja allahindlustest.

veebis ostlemine

Ära jää ilma ühestki vidaXL Black Friday pakkumisest

22. novembril leiad vidaXList esimesed eripakkumised. Seega külasta sel nädalal meie veebipoodi regulaarselt ja hoia silm peal meie uuudiskirjal! Oleks kahju, kui neist suurepärastest pakkumistest ilma jääksid. 26. novembril algab allahindlus tõeliselt pihta ja kestab 29. novembrini. Sul on küllaldaselt võimalusi ostlema minna ja oma lemmiktooteid soodsalt soetada.