Rannikukodu trend

Kodu, kus tunned end nagu puhkusel

Osta rannikutooteid keyboard_arrow_right

Rannikukodu trend inspireerib sind nautima lõputu puhkuse tunnet aasta läbi. Mis käib konkreetsemalt rannikukodu sisustuse juurde? Õhuline ruum, mis on täis loomulikku valgust ja looduslikke pehmeid värvitoone, mida rõhutavad mererannale omastes värvides detailid.

Meie näpunäited ja rannikukodu sisustusideed aitavad sul tuua seda kaunist trendi oma koju.

Põhjused, miks armastada rannikukodu sisustust

Igal rannikukodul on eriline hõng, mis tõstab seda esile. Mitte üksnes oma tagasihoidliku, kuid loomingulise disaini poolest, aga ka tänu lõõgastavale tundele, mida see tekitab. Rannikukodule omased mööbliesemed ja kaunistused aitavad sul luua tasakaalustatud mererannast inspireeritud keskkonna, mis mõjub koduselt.

 

Kuidas luua rannikukodu sisustust

Õiged rannikut meenutavad aksessuaarid on iga ookeanist inspireeritud sisustuse süda. Meremotiive saab mitmel viisil nutikalt oma koju tuua. Näiteks saad valida rotangist alusega valgustid, merekarpidega kaunistatud lambivarjud või savist lambivarjud. Taimed on hädavajalikud ning võid valida kas vähest hooldust vajava sukulendi või palmipuu olenevalt sellest, mida su kodu võimaldab.

Käsitsi korjatud merekarbid ja korallid sobivad täiuslikult rannikuteemaliste aksessuaaride ise valmistamiseks. Punutud korvid näevad kaunid välja, samas kui valgeid seinu - mis sobivad rannikukoju suurepäraselt - saab kaunistada maalide või fotodega, mis kujutavad sinu lemmikut randa.

 

Õige rannikust inspireeritud värvipalett

Rannikukodu sisustus on inspireeritud mereranna värvidest. Pea seda silmas, kui koostad oma rannikukodu värvipaletti:

 • vali põhitooniks valge või valge varjund. See loob õhulise ruumi, mis tekitab soovi lõõgastuda.
 • lisa tekstuuri liivatoonidega nagu hele kreemjas, loomulikud puidutoonid ja neutraalsed värvid.
 • mängi mere võimsate värvitoonidega, mis varieeruvad sügavsinistest akvamariini toonideni.
 • kasuta silmapaistvaid värve nagu oranž, punane ja terrakota koos taimede loodusliku rohelusega, et anda rannikukodu sisustusele viimane lihv.

 

Milline materjal on parim rannikukodu kaunistamiseks?

Rannikukodu trend põhineb naturaalsel, et luua kodu, mis on hubane, ent veidi eksootiline:

 • heledates toonides puit mööblis. Parim valik on tamm ja mänd, ent ka teised puiduliigid, mis on värvitud valgeks või neutraalsetes toonides.
 • rotang, vitsad ja bambus on võrratud valikud, eriti mööbliesemetes, mis tekitavad rannas olemise tunnet.
 • puuvill ja lina on head kangad nii mööbli kui aksessuaaride jaoks. Need on õhku läbilaskvad ja lisavad igale toale õhulist hõngu.

 

Hädavajalikud tooted rannikukoju

 

Mitmekülgsus on rannikukodu trendi jaoks hädavajalik. Saad hõlpsalt oma kodus erinevate stiilidega mööblit ja aksessuaare rannikukoduga kombineerida. Näiteks võib su diivan olla kangast, ükskõik kas modernse või maamaja stiiliga. Sinu rannikust inspireeritud elutuba näeb välja stiilne ja tasakaalus, kui lisad kulunud välimusega kohvilaua või lisalauad.

Kui soovid midagi mängulisemat, sobivad rotangist tugitoolid, mis on näiteks boheemlasliku ilmega, täiuslikult rannikukoju. Puidust voodiraam on magamistoa jaoks hädavajalik. See võib olla maalähedane või hoopis retroliku kujuga.

 

Ranniku hõngu toomine koju

Rannikutrendi järgimine kodus sõltub sellest, millist tulemust soovid saavutada. On erinevaid nüansse, mida saad rannikukodu sisustuses kasutada. Näiteks võid lisada metallist detaile ja savist kaunistusi, et anda kodule Vahemeremaade hõngu.

Vajad troopilisi detaile nagu palmipuude, flamingode või ananasside mustreid, kui soovid saavutada saarest inspireeritud efekti. Kui eelistad hubasust, kaalu maamajakese stiilis detaile ja kulunud viimistlusega mööbliesemeid oma rannikust inspireeritud kodu.

 

 

Parimad viis rannikukodu kaunistamise nippi

Vabadus kohandada rannikukodu oma maitsele on see, mis teeb selle nii kauniks. Võid võtta asja suurelt ette ja liita selle trendi kodu sisustuse kõigisse aspektidesse või lisada lihtsalt paar detaili tagasihoidliku puhkusetunde saavutamiseks.

 1. Rannakaunistusi saab ka ise meisterdada. Liiva ja merekarpidega saab teha nii paljusid asju, seega kasuta oma kujutlusvõimet!
 2. Kasuta köit, ankruid või kompasse detailidena oma rannikudisainis, et luua konkreetselt merelist õhustikku.
 3. Voodipesude valimisel pea silmas, et ranniku magamistuba nõuab mereäärest inspireeritud mustreid.
 4. Võid tuua rannahõngu ka oma kööki ja vannituppa! Kasuta mereteemat, näiteks ukse- ja sahtlinuppudes või peegliraamides, kuna detailid on kõige olulisemad.
 5. Silmapaistva rannikudisaini saavutamiseks ära karda eksperimenteerida triibuliste valgete ja siniste või valgete ja punaste mustritega. Pea silmas, milline mõju neil on ja mahenda neid neutraalsete toonidega.