Kuidas oksjonid toimivad?

Kuidas saan oksjonil osaleda?
Oksjonil osalemiseks peate olema oma kontole sisse loginud ja teil peab olema oksjoni hüüdnimi. Kui teil juba on konto, kuid te pole veel oksjoni hüüdnime valinud, palutakse teil oma esimese pakkumise esitamisel hüüdnimi luua.

Oksjoni hüüdnimi
Teie oksjoni hüüdnime näidatakse oksjonil pakkumise tegemisel. Oksjoni hüüdnime näidatakse avalikult pakkumise ajaloos, sellele pääsete juurde, klõpsates lingil, mis on pakkumiste arvu näitava pakkumise tegemise nupu all.

Kas ma saan oma pakkumise tagasi võtta või tühistada?
Pakkumise tegemisel vidaXLis sõlmite siduva lepingu. Enne oksjoni lõppu on võimalik pakkumine küll tagasi võtta, kuid ainult erandjuhtudel. Küsige lisateavet meie klienditeenindusest.
Erandlikud asjaolud; tegite pakkumise sisestamisel vea, nt 5 euro asemel 50 eurot.
Pärast pakkumise tegemist muudeti toote kirjeldust märkimisväärselt.

Oksjonireeglid

  • Ainult uued tooted
  • Tasuta saatmine ja tasuta tagastamine
  • Ilma lisatasuta
  • Oksjonid alates 1 €

Ma võitsin oksjoni
Minge oma ostukorvi ja ostke ese, mille võitsite. Peate tellimuse vormistama 3 päeva jooksul.

Pange tähele, et te ei saa sama toodet osta enne, kui olete võidetud oksjoni tehingu lõpule viinud.

Võitsin eseme, kuid ei soovi seda enam osta.
vidaXLis tehtud pakkumist või ostu loetakse lepinguks ja olete kohustatud selle eseme ostma. Kui aga tunnete, et teil on toote ostmata jätmiseks õigustatud põhjus, võite meiega ühendust võtta ja oma olukorda selgitada.
Kui me ei ole tehingu tühistamisega nõus ja te toote eest ei maksa, registreeritakse tasumata toode teie kontol. Kui teie kontole registreeritakse lühikese aja jooksul liiga palju tasumata tooteid, võidakse teie konto peatada.

 


Manus(ed)

Oksjonite üldtingimused