24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Veiniriiulid

Veiniriiulid tõelistele veiniaustajatele

Kui olete veiniarmastaja või veinikoguja, on veiniriiul teie kodus asendamatu. Hoiustage ja demonstreerige oma kõige hinnatumaid pudeleid elutoas või hoidke paari veiniriiulit keldris või garaažis, kus veinid jahedana säilivad. Veiniriiulid on veini hoiustamiseks ideaalsed, kuna pudeleid hoitakse horisontaalselt, seega püsib kork niiskena ning saate veine ka aastaid hiljem nautida. vidaXLil on erinevaid veiniriiuleid mitmesuguste suurustega. Kõige väiksem mahutab 8 pudelit ning kõige suurem 108 pudelit.

Igasuguse kuju ja suurusega veiniriiulid

Veiniriiulite puhul on valik peaaegu lõputu. Võite otsustada hoiustada vaid osa oma kollektsioonist, kuid saadaval on ka suured riiulid enam kui sajale pudelile. Materjali osas on kena puidust veiniriiul klassikalisema välimusega, samas kui metallist riiulid sobivad suurepäraselt moodsa sisustusega. Metallist veiniriiulitel võib olla sujuv disain või kaunistustega pind.

Parim paik veiniriiulile

Parim keskkond veini hoiustamiseks on kuiv ja püsiva temperatuuriga ruum. Kui panete veiniriiuli kööki või elutuppa, kus inimesed on harjunud lõõgastuma, on pudel lemmikveini teil alati käepärast. Teine võimalus veini hoiustamiseks on garaažis või keldris. Need ruumid on pimedad ja jahedad, mis sobib suurepäraselt väärtuslikumatele veinidele. Veenduge aga, et olete enne pudeli avamist lasknud veinil optimaalsele joomistemperatuurile soojeneda.

Vaata rohkem