Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Vaibad

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Oih! Teie otsitud toode on läbi müüdud. Siit leiate sarnaseid tooteid.

Lisage oma sisustusele vaiba abil soojust

Vaibad on suurepärased ja teenivad mitut eesmärki! Need loovad toas hubase õhustiku ning on jalgade all soojad ja pehmed. Sarnaselt teistele kodusaksessuaaridele aitavad vaibad toas ühtse ilme luua. Vaipu on saadaval paljude erinevate stiilide ja disainidega. Sooviksime teile rohkem erinevatest variantidest ja vidaXLi kollektsioonist rääkida.

Pikkade või lühikeste kiududega vaibad

Vaipu on müügil nii pikkade kui lühikeste kiududega. Pikkade kiududega vaibad on väga populaarsed, sest need on soojad ja pehmed ning loovad toas hubase õhustiku. Hubast pruuni, sügavmusta või helehalli värvi vaip annab veelgi soojendavama efekti. Mõnede pikkade kiududega vaipade kiupikkused varieeruvad, mis loob ainulaadse ilme. Lühikeste kiududega vaipu on lihtsam puhastada ja need kuluvad vähem. Kui teil on lemmikloomi või toas liigub palju inimesi, on lühikeste kiududega vaip suurepärane valik. 

Õige vaiba valimine

Vaipu on saadaval paljudes erinevates suurustes. Suur vaip näeb ruumikas toas võrratu välja. Ainulaadset värvi vaibaga saab ruumile keskpunkti luua. Lisaks klassikalistele kandilistele vaipadele on praegu populaarsed ümmargused vaibad. Mängulise efekti loomiseks asetage ümmargune vaip poolenisti diivani alla. Lisage juurde ka kohvilaud ja nautige oma loodud ruumi!

Vaip peaks peegeldama teie stiili

Kui teil on klassikaline, moodne või maalähedane sisekujundus, peaksid aksessuaarid seda stiili rõhutama. Valige neutraalset värvi või ainulaadse mustriga vaip.

TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele