24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Akende töötlemine

Näitab: 1-48 / 893
  • ...

Erinevad rulood

Kui soovite oma koju privaatsust tuua, kuid ei taha kardinaid üles riputada, on ruloo suurepäraseks lahenduseks. Ruloode suur eelis on, et neid saab päeval hõlpsalt üles tõmmata. Nende aknakatetega saate ise valida, kui palju teised teie koju näevad, ning lisaks saate hõlpsalt päikese eemal hoida. vidaXList leiate võrratu valiku ruloosid ja aknakatteid paljude erinevate värvitoonidega.

Tavalised ja pimendavad rulood

Kui soovite oma magamistuppa ruloosid, on pimendavad rulood suurepärane variant! Neil võrratutel ruloodel on kattekiht, mis takistab täielikult väljast tuleva valguse sisse pääsemist. See hoiab teie magamistoa mõnusa ja pimedana. Pimendavad rulood sobivad väga hästi ka elutuppa. Kui päike on ere, võite otsustada seda toast eemal hoida, et maja meeldivalt jahe oleks.

Mustrilised ja ilma mustrita rulood

vidaXLis on suurepärane valik ruloosid, mis on saadaval kaunite mustrite ja värvitoonidega. Tänapäeval on väga populaarsed duokardinad. Neil ruloodel on vahelduvad tumedad ja läbipaistvad triibud. Kui rulood alla lasete, saate triipude joondamisega kontrollida, kui palju valgust ruumi pääseb. Korralik ruloo loob intensiivses ruumis rahuliku õhustiku ning värviline pind võib toa erksamaks muuta

Vaata rohkem