Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Kodu ja aed  (159)
Sisekujundus  (159)
Kunsttaimed  (159)

Kunsttaimed

Näitab: 1-48 / 159

Kas kastmiseks aega napib? Valige kunsttaimed

Kui soovite oma koju veidi rohelust lisada, kuid teil pole aega kodus taimi kasta ja nende eest hoolitseda, on kunsttaimed hea lahendus. Taimed annavad sisekujundusele värvi ja värske uue ilme ning tänapäeval näevad need täiesti ehtsad välja. vidaXLis pakume suurepärast valikut kauneid, värvilisi ja realistlikke taimi, mis muudavad iga ruumi kirkamaks!

Elutruud kunsttaimed

Kui soovite osta kunsttaime, on meil paar käepärast nõuannet. Esiteks tasuks kaaluda eseme välimust. Paari lehega tühi taim näib vähem elutruu kui lopsakas taim. Värvide osas võib plastist taim, mille lehed on erinevates rohelise toonides, väga ehe välja näha. Soovitame pidada värvivariante silmas, kui taimedele või lilledele mõtlete. Soovite ehk, et lillede värvused vastaksid teie sisekujundusele? Viimaks tasuks kaaluda materjali, kuna see avaldab kunsttaime välimusele väga suurt mõju. 

Eksootilised palmipuud teie kodus

Kas igatsete palmipuude järele, kui igal aastal imeliselt suvepuhkuselt naasete? Tooge see troopiline tunne oma koju kauni vidaXLi palmipuuga! Puudel on suured lopsakad lehed, mis muudavad nende välimuse väga realistlikuks. Palmid on 80 cm kõrgused, seega on need suurepäraseks lisaks igale toale!

Kunsttaimede puhastamine

Mõistagi ei pea kunsttaimi kastma, kuid neid tuleb aeg-ajalt puhastada. Tolmu saab hõlpsalt kuiva lapiga maha pühkida ning peagi on lehed taas säravrohelised ja elu on ilus!

Vaata rohkem