Bistroo pelgupaiga ilme

 

Tere tulemast sinu bistroo aiaoaasi! Puhka mugava mööbliga, ümbritsetuna lopsakast rohelusest. Naudi maitsvaid eineid, rüüpa kohvi ning vestle pere ja sõpradega. Tutvu meie bistroo pelgupaiga stiiliga! See muudab sinu aia täiuslikuks paigaks einestamiseks, puhkamiseks ja mälestuste loomiseks.

 

Osta tooteid

Vaata meie tooteid, mis on inspireeritud välibistroode hubasest võlust.


Hetkel populaarne
+ 190 valikud
€57.99

Sh KM

€ 15,76 /m²

Rohkem inspiratsiooni


 

Meie poest sinu koju - liitu #sharemevidaxl galeriiga!

Ammuta inspiratsiooni vidaXLiga!

Kas tahad kujundada oma unistuste kodu? Lisaks suurele tootevalikule vajad ka kodu ja aia kujundamiseks inspiratsiooni. Selleks, et tutvustada sulle hetkel kõige tuntumaid sisustuse stiile ja kauneid trende, lõime selle kasuliku ja inspireeriva ala.

Maja muutmine koduks tähendab, et iga detail peaks peegeldama sinu ainulaadset isiksust. Kutsume sind ammutama inspiratsiooni ja tutvuma täieliku sisustusstiilide loeteluga. Naudi minimalistlikku Skandinaavia ja modernse stiili ilu või lisa julget nooti industriaalse ilmega. Tutvu maamaja sisustusstiiliga - selle maalähedased detailid on unustamatud. Kuidaks oleks kena boheemlasliku ja retroliku stiiliga? Visake neile pilk peale!


#sharemevidaXL: meie tooted, sinu kujundus

Ammutame oma kodu inspiratsiooni päris kodudest ja inimestelt, kes kasutavad meie sisustuslahendusi ja stiilinippe oma ruumis. Seega on meie kliendid kangelased, kes meid inspireerivad. Oleme neile tänulikud, et nad meiega oma kodu sisustust jagavad. Näeme seda kui suurepärast kodu ja aia inspiratsiooni allikat.

Selle tulemusena lõime me koha, kus kõik kodukujunduse stiilid ja trendid saavad kokku, seades tähelepanu keskmesse oma kliendid. Ammuta inspiratsiooni meie klientide loomingust, külastades meie #sharemevidaxl lehte, mis on täielikult pühendatud sinu ja sinu loominguliste ideede tähistamisele. Siit leiad suure valiku meie tooteid, mida on kasutatud reaalsetes kodudes. Saad näha, kas need sobiksid ka sinu sisustusega, ja ammutada inspiratsiooni! Kas tahad seal ka oma pilti näha? Tutvu tingimustega siin!


Registreeru inspireerivate uudiskirjade saamiseks

Kas teadsid, et parim kodukujunduse inspiratsioon saab alguse aeg-ajalt saadetavast e-kirjast? Tutvustame oma inspireerivaid uudiskirju! Alustamiseks registreeru ja saadame sulle oma uskumatult kasulikke uudiskirju. Alates kodu ja aia inspiratsioonist kuni sisustusideedeni ja paljude lahedate toodeteni, mis võiksid olemas olla igas kodus - meie uudiskirjast leiad seda kõike.

Sa saad esimesena teada põnevatest trendidest ja populaarsete disainistiilide uuendustest. Kasuta uudiskirja oma inspiratsioonina oma koduste projektide jaoks! Telli meie inspireeriv uudiskiri ja liitu vidaXLi kogukonnaga!