Skandinaavia sisekujundusstiil

Hele, naturaalne ja ajatu

 

Skandinaavialik sisustus peaks olema lihtne, praktiline ja eelkõige hele. Ehkki minimalism on Skandinaavia stiili jaoks oluline, ei ole see kunagi igav, vaid pigem soe ja kutsuv. See sisekujundusstiil on tihedalt seotud loodusega, mis ilmneb materjalidest ja tekstuuridest. See on stiil, kus tunned end koduselt kohe, kui ruumi sisened.

 

Vaata kõiki Skandinaavialikke tooteid

 

Hubane Skandinaavia stiilis sisustus

Tüüpilise Skandinaavia stiilis sisustuse loomiseks tasub pidada silmas paari näpunäidet. Esiteks pea meeles, et kõik ei pea olema valge. Võta valge aluseks ning lisa naturaalseid värve nagu must, hall ja pastellid ning ohtralt taimi, mis värvi lisavad. Soe hubasus luuakse puidust mööbliga, millele lisatakse erinevaid tekstuure vaipade, pleedide, patjade ja värviskaalaga sobiva mööblipolstriga.

 

 

 

 

 

Valgusküllasus

Skandinaavia stiilis sisekujundus on hele ja valgusküllane. Kuna see pärineb Skandinaaviast, kus talved on pikad ja pimedad, tuleb tuppa lasta nii palju looduslikku valgust kui võimalik. Kui sul pole suuri aknaid, paiguta valgusallikad strateegiliselt, et neid maksimaalselt ära kasutada, ning kasuta peegleid, et valgust peegeldada.

 

 

Vaata kõiki Skandinaavialikke tooteid

  

Kollektsioonid

Kas leidsid midagi, mis sulle meeldib? Kombineeri tooteid omavahel!

 

Vaata kõiki 2021. aasta stiile