Boheemlaslik sisekujundusstiil

Värvikirev ja eklektiline sisustus isikliku noodiga

 

Boheemlaslik sisustus tekitab kodus puhkusel olemise tunde. See sisekujundusstiil on täidetud erksate värvide, naturaalsete materjalide, tekstuuride ja julgete mustritega. See stiil sobib ka täiuslikult kokku esemetega, mida oled reisidelt kaasa toonud. Kui soovid lasta fantaasial lennata, on boheemlaslik stiil just sulle!

 

Vaata kõiki boheemlaslikke tooteid

 

Erksad värvid ja julged mustrid

Värvide ja mustrite kasutamine on boheemlaslikus sisustuses väga oluline. Boheemlaslik on eklektiline stiil, kus kõik on lubatud. Ära karda ootamatuid kombinatsioone! Maalähedasi toone kombineeritakse sageli erksate toonide ja säravate metallidega, mis lisavad aktsenti. Julge mustriga tapeet, vaibad, diivanipadjad ja pleedid lasevad sul oma isikupära esile tõsta. Kui tahad oma sisustuses boheemlaslikkust rõhutada, lisa oma elutuppa või magamistuppa seinavaipu.

 


 

 

 

Boheemlaslik mööbel ja aksessuaarid

Sa ei leia kahte boheemlaslikku sisustust, mis näeksid ühtemoodi välja. See on täiuslik stiil, kui tahad luua midagi ainulaadset. Boheemlaslik mööbel on valmistatud looduslikest materjalidest nagu rotang, bambus, pajuvitsad, džuut, sisal ja ümbertöödeldud puit. See stiil võimaldab sul külastatud kohti meelde tuletada, kui reisidelt võetud meeneid kapil või lisalaual aksessuaaridena kasutad.

 

 

Vaata kõiki boheemlaslikke tooteid

 

 

 

Vaata kõiki 2022. aasta stiile