Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Kodu ja aed  (195)

Dekoratiivpadjad

Näitab: 1-48 / 195

Kasutage diivanipatju kaunistusena

Kas tahate kaunistada oma elutuba ilma suurt summat kulutamata? Siis lisage paar kaunist patja! Valige tagasihoidlikud värvid, mis sobivad teie elutoa sisekujundusega, või erksad värvid, mis püüavad pilku. Diivanipadjad näevad kenad välja ja muudavad ka diivani või tooli mugavamaks. Meilt leiate taskukohaseid patju ja padjapüüre nii tuppa kui õue, et istumist mugavaks muuta.

Padjad nii tuppa kui õue

Patjadel on mitmeid eesmärke. Neid saab kasutada kaunistuseks, et tagasihoidlikule diivanile või toolile värvi lisada. Padjad muudavad ka diivani eriti mugavaks. Erinevalt tubastest patjadest on õuepadjad aga hädavajalikud. Aiamööbel on sageli valmistatud puidust või plastist ning ilma padjata võib see ebamugav olla. Ärge kartke ka aias värvidega mängida. Värvilised padjad näevad mustal või pruunil mööblikomplektil suurepärased välja!

Valige julge muster või lihtne padi

Dekoratiivpatju on saadaval lõpututes variatsioonides. Kenad graafilised mustrid, tekstid ja loomad on praegu moes. Mitmete patjade kombineerimisel ei tasu liiale minna, kuna see jätab toast segamini mulje. Mustriga patja võib kombineerida vastavat värvi ühevärvilise padjaga. Kui muster ei ole liiga tihe, võib mängulise efekti loomiseks lisada ka teise sama värvi mustriga padja.

Vaata rohkem