24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (709)
Diivand  (709)

Diivand

Näitab: 1-48 / 709
  • ...

Mugavad diivanid vidaXLis

Elutuba ilma diivanita on nagu hot dog ilma vorstita – täiesti vastuvõetamatu! Diivanist saab ruumi keskpunkt ning see ühendab kogu mööblit. Lisage paar võrratut uut tooli ja kaunis vaip. Varsti ongi kõik valmis! Kui otsite mugavat diivanit, siis olete õiges kohas. vidaXList leiate kvaliteetseid nurgadiivaneid, võrratuid diivanvoodeid ning imelisi kahe- või kolmekohalisi diivaneid.

Õige diivani valimine

Õige diivani valimine on sageli üsna keeruline. Valikuid on lihtsalt liiga palju. Esmalt pidage silmas diivani kuju. Võite valida kahe- või kolmekohalise diivani, aga ka nurgadiivanid on tänapäeval väga populaarsed. Nurgadiivani puhul ei pea te tingimata tugitooli juurde soetama, kuna istumisruumi on piisavalt. Lisaks on diivanite puhul materjalide valik tohutu. Teie valik sõltub teie vajadustest. Nahast diivan näeb luksuslik välja, ent mõnedele inimestele tundub see külm. Viimaks pange tähele mõõtmeid. Valige elutoas sobiv koht välja ja mõõtke see hoolikalt üle. Soovime teile edu ja oleme kindlad, et teete õige valiku.

Õigete kaunistuste valimine

Nüüd, kus diivan on välja valitud, on aeg hakata kaunistama. See võib kõlada kummaliselt, kuid paar patja või kaunis pleed võivad diivani kutsuvamaks muuta. Neutraalset värvi diivani saab paari mustrilise või ühevärvilise padjaga erksamaks muuta. Käetoele pandud soe pleed näeb suurepärane välja ning on hea lisa külmadele õhtutele. Nautige vidaXList aksessuaaride valimist!

Vaata rohkem