24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (2465)

Köögi- ja söögitoa toolid

Näitab: 1-48 / 2465
  • ...

Söögilaua ääres mugavalt istumine

Söögilaua ääres veedetakse palju aega. Seal süüakse õhtusööki, räägitakse oma päevast, loetake ajalehti ning lapsed saavad seal joonistada ja meisterdada. Nende tegevuste ajal on mugav istumine väga oluline. Seega tasuks valida kvaliteetsed söögitoolid! vidaXLis on meil võrratu valik söögitoole erinevate stiilidega. Kuna meie tootevalik on niivõrd ulatuslik, usume, et suudame pakkuda igale kodule täiusliku tooli!

Ilma käetugedeta söögitoolid

Söögitoole on saadaval paljude erinevate materjalide, kujude, stiilide ja värvidega. Mõned inimesed eelistavad käetugedega toole, mis lisavad söögilauas istudes mugavust. Ilma käetugedeta toolid jätavad laua taha aga rohkem ruumi. Näiteks saab kahe tooli asemel panna kõrvuti kolm tooli.

Materjali valik

Uute söögitoolide valimisel tasuks pidada silmas, millist materjali soovite. (Kunst)nahast tool on suurepärane valik, kuna seda saab hõlpsalt puhastada ja see näeb söögilaua ääres kena välja. Kangast toolid on sooja ilmega ja näivad mugavad. Lihtsad puidust või kunstmaterjalist toolid näevad köögis söögilaua ääres head välja ning neid on saadaval paljudes põnevates värvides.

Disainitoolid

Disainitud söögitoolid lisavad teie söögioale erilisust. Toolide ainulaadne kuju ja värvus püüavad igas toas pilku. Mõelge värvilistele käetugedega kangast toolidele või lihtsa disainiga torukujulise raamiga toolidele. Kui oma koju niivõrd kauni mööblieseme soetate, ei suuda te otsustadagi, kas istuda või seda lihtsalt imetleda.

Vaata rohkem