Välju
Te olete nüüd välja logitud.
Jätka
Tänud tellimast!
Vaadake oma postkasti, teie eksklusiivne kupongikood saabub varsti!
Aitäh, et olete huvitatud meie uudiskirjast

Selle tegemiseks klõpsake lingil, mille teile just e-postiga saatsime. AItäh!

Et kasutada kupongikoodi, palun vajutage kinnituslingile e-mailis, mille teile just saatsime.

Sule
ANNA TAGASISIDET

Peeglid

Sorteeri järgi:
Menutoode
Hind:
Filter
Oih! Teie otsitud toode on läbi müüdud. Siit leiate sarnaseid tooteid.

Imetlege end meie kaunist peeglist

Peeglike peeglike seina peal, kes on kauneim ilma peal? Kas olete seda sorti inimene, kes vaatab igal võimalikul juhul peeglisse, või kasutate seda vaid siis, kui hambaid pesete? Ükskõik, millist eesmärki peegel teie jaoks teenib, on see igas kodus hädavajalik! Peeglist ei saa mitte ainult kontrollida, kui võrratu te parajasti välja näete, vaid sellega saab ka ruumi visuaalselt suurendada. vidaXList leiate suurepärase valiku täispikkuses peegleid, peegliga ehtekarpe ning valiku väiksematest kosmeetikapeeglitest.

Suured ja väikesed dekoratiivsed peeglid

Tänapäeval on peegleid saada iga kuju ja suurusega. Suurest täispikkuses peeglist saate end üleni vaadata. Lisaks muudab suur peegel toa visuaalselt palju ruumikamaks. Sama kehtib seinapeeglitele. Kui olete nutikas ja peeglid õigesti paigutate, saate muuta toa palju valgemaks ning hõlpsalt täiesti uue, värske ja värvika õhustiku luua! vidaXLis ei müü me mitte ainult silmapaistvaid peegleid elutuppa või koridori. Lisaks pakume võrratut valikut väiksemaid disaine, mida saab öökapile või kohvilauale asetada!

Valgustusega peeglid

Hea valgustus on peeglite puhul hädavajalik. Iseäranis sageli kasutatakse vannitoa peeglit ja see peab olema hästi valgustatud. vidaXList leiate mitmeid valgustusega kosmeetikapeegleid ning kauneid ehtekarpe, millel on LED-valgustus ja peegliga uks… mida veel tahta? Kui kapp on avatud, on teie ehted tänu sisse ehitatud LED-tuledele väga hästi nähtaval. Kui kapp on suletud, näeb see välja nagu kaunis peegel, millel on soe puidust raam!

TELLI MEIE UUDISKIRI

Eksklusiivsed pakkumised meie liikmetele

Allahinnatud tooted

Uued tooted ja trendid

saa 5$ soondustust**

*Tellimuse tühistamine on võimalik igal ajal
**kui kulutate 100 eurot vidaXLi toodetele