24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (339)
Lauad  (339)
Öökapid  (339)

Öökapid

Näitab: 1-48 / 339

Kvaliteetsed öökapid

Öökapid on magamistoas hädavajalikud. Neile saate panna oma lemmikraamatu, äratuskella või kauni lambi. Kui valite uksega öökapi, saate rohkem hoiuruumi ning see aitab teil magamistoas segadust vältida. vidaXList leiate võrratu valiku kvaliteetseid öökappe, mida on saadaval nii eraldiseisvate mööbliesemete kui kapikomplektidena.

Magamistoa lahutamatu osa – öökapp

Isegi kui me seda endale ei teadvusta, kipume öökappidel hoidma väga paljusid erinevaid asju. Enamikus magamistubades on öökapile asetatud lamp ja äratuskell. Mõned inimesed panevad sinna ka prillid, veeklaasi ja raamatu või ajakirja. Öökapp on hea lahendus asjade käepärast hoidmiseks. Öökapi otsimisel tasuks pidada silmas magamistoa sisustust. Mõelge näiteks voodi materjalile ja värvile. vidaXList leiate suurepärase valiku neutraalseid ja puidust öökappe, mis sobivad igasse magamistuppa. 

Lahendused väiksematele magamistubadele

Kui teil on väike magamistuba ja vähe ruumi, ei pruugi öökapi voodi kõrvale asetamine võimalik olla. Sellisel juhul soovitame väikest riiulit, kus saate hoida lampi ja äratuskella.

Öökapi kombineerimine voodiga

Mõnedel juhtudel saate osta voodi koos öökapiga komplektis. Neid on võimalik osta ka eraldi, mis võimaldab teil neid ise kombineerida.

Vaata rohkem