Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Hooajalised ja pühade kaunistused

Näitab: 1-48 / 253

Ostle sel pühadehooajal vidaXLiga taskukohaselt

 

vidaXLis oleme uhked selle üle, et saame sulle pakkuda taskukohast kohta pühadekaunistuste ostmiseks. Meie suurest kaunistuste valikust leiad kindlasti endale sobiva. Ükskõik, kas eelistad minimalistlikku ilmet või täielikku pühadeglamuuri, on meil kindlasti just see, mida otsid. Seega muudame pühad säravamaks ja toome sinu koju maagiat!

 

Esmamulje saab alguse õuest

 

Kodu kaunistamine väljast on sama oluline kui tubade kaunistamine. Loo õuetulede ja kaunistustega kirgas esmamulje. Tõsta esile oma isiklikku pühadestiili, valides oma terrassile mõned meie säravad tuled. Loo oma kodus soe õhustik alates sellest hetkest, kui külalised saabuvad.

 

Võõrusta külalisi hubastes tubades

 

Tekita pühade ajal pühademeeleolu! Tubade kaunistused loovad kodus sooja ja hubase õhustiku ning tuletavad meelde seda erilist aastaaega. Ära lase hallil argipäeval seda tunnet rikkuda ja muuda oma kodu eriliseks.

 

Meie poest leiad kõik vajaliku!

 

Meie poest leiad kõik pühadeks vajaliku alates toa- ja õuekaunistustest peotarvete ja kostüümideni. Ükskõik, millises stiilis sinu kodu on, leiad meie juurest just selle, mida vaja. Head ostlemist!

 

Otsite teisi tooteid? Vaadake järgnevaid kategooriaid:

Vaata rohkem