kunstlik jõulupuu

Kunstkuuse ostujuhend

Jõulud on peagi siin, seega on aeg kodu ära kaunistada. Kuna jõulude keskpunkt on jõulupuu, tasub enne ostu sooritamist asja natuke uurida.

Jõulupuu seondub rõõmuga, mida see kaunistamisel pakub. Seetõttu on väga oluline hankida õige puu – see toob südamesse jõulurõõmu.

Kumba sa eelistad – ehtsat jõulupuud või kunstkuuske? Kui soovid kasutada oma puud aastaid ja ei taha muretseda kuuseokaste koristamise pärast, soeta kunstkuusk. Praegu on parim aeg kunstkuuse ostmiseks. Võta rahulikult aega ning vali välja õige kuju, kõrgus ja stiil. Oleme koostanud jõulupuu ostujuhendi, et saaksid teha parima valiku.

 

Vali oma jõulukuuse jaoks õige kuju ja kõrgus;

Õige kunstkuuse valimine ei ole lihtne. See peab olema muljetavaldav, ent sobima ka toa suurusega. Jõulupuu kuju on oluline, kuna see mõjutab kaunistuste väljanägemist. Õnneks leiad meie jõulupuu suuruse juhendi abil endale parima puu.

Enamik inimesi paneb jõulupuu elutuppa. Sellisel juhul mõjutab kuju suurust ja kõrgust toa paigutus ja olemasolev sisustus. Meie jõulupuu kõrguse juhendis vaadatakse ka puu kuju.

Võid valida lühema 120 cm pikkuse puu või kuni 240 cm kõrguse kuuse. Kui puu on liiga lühike, näeb see suures elutoas liiga väike välja. 240 cm kõrgune puu näeb hea välja ainult kõrgete lagedega toas. Pööra tähelepanu suurusele, mis sobib täiuslikult sinu toaga. Vaatame erinevaid kujusid, et leida sulle sobiva kunstkuuse.

Pliiatsikujuline jõulupuu

Vali modernsesse sisustusse pliiatsikujuline jõulupuu. Selle sale siluett näeb kodus minimalistlik välja. Vali see, kui sa ei taha kasutada liigselt põrandaruumi. Säästad raha kaunistuste pealt, kuna see ei vaja palju.

Kitsas jõulupuu

Kitsas jõulupuu sobib samuti väiksemasse tuppa. Kuigi see on kitsas, näeb see silmapaistev välja. Vali kõrgete lagedega tuppa 200 cm puu. Kaunista seda väikeste dekoratsioonidega minimalistliku ilme saavutamiseks või vali suured ja erilised ornamendid selle esile tõstmiseks.

Täissuuruses jõulupuu

Kõige mitmekülgsem kuju on täiussuuruses jõulupuu, mis sobib suurepäraselt igasse sisustusse. See on keskmise suuruse ja kujuga ning selle täidlased oksad on täiuslik lisa sinu jõulukaunistustele. Vali oma toa jaoks õige kõrgus ja kaunista seda oma soovide kohaselt.

Tagurpidi jõulupuu

Kui soovid oma elutuppa midagi silmapaistvat, vali tagurpidi jõulupuu. Tagurpidi jõulupuu on väga ebaharilik valik ja püüab pilke. See on tugev ja stabiilne, et saaksid nautida selle rikkalikku kuju tänu reguleeritavatele okstele. Kasuta kaunistamisel oma fantaasiat, et saavutada unistuste välimust. 

interjöör jõulupuuga

Leia oma kunstkuuse jaoks parim värvus

Traditsiooniliste jõulukaunistuste keskmes on roheline jõulupuu. See meenutab ehtsat puud ning seda on väga lihtne kaunistada. See on klassikaline ja jääb meie eelistatuimaks valikuks, meenutades realistlikku kuuske.

Kunstkuuse trend on aja jooksul edasi arenenud, seega meil on palju huvitavaid valikuid. Jõuluhooaja tähistamiseks vali valge jõulupuu. See on elegantne ja peen ning saad seda loominguliselt kaunistada. Kunstkuuski on saadaval erksate värvidega, et saaksid luua kodus piduliku õhustiku.

Sinised jõulupuud

Väga julge valik: sinine jõulupuu sobib kokku selle aasta rahustavate siniste toonide trendiga. Muuda see veelgi silmapaistvamaks hõbedaste ja kuldsete kaunistustega. Kui valid väiksema puu (120 cm), pane see valgele lisalauale kena visuaalse efekti loomiseks.

Roosad jõulupuud

Roosad ja šampuse toonid on väga moodsad, eriti kuldsete kaunistustega. Roosa jõulupuu moodustab iga kodu keskpunkti. Leia see vidaXList ning ära karda valida kõrget kuni 240 cm puud peene jõulumeeleolu loomiseks.

Punased jõulupuud

Punane jõulupuu on samuti silmapaistev kaunistus ning muudab su kodu pidulikuks. Täienda seda valgete ja hõbedaste kaunistustega, et luua ehedat jõulude õhustikku.

Kuldsed jõulupuud

Kuldne jõulupuu paistab silma. See on ka omaette glamuurne, kuid näeb veelgi erilisem välja punaste tuledega. Paiguta see oma söögituppa, elutuppa või isegi esikusse (kui valid väiksema puu).

 

Muuda see eriliseks: jõulupuu tuled ja kaunistused

Kui oled valinud välja täiusliku puu värvuse, suuruse ja stiili, läheb asi lõbusaks: on aeg jõulupuu ära kaunistada! Nüüd saad oma puu sisustuse ja jõulukaunistustega kokku liita.

Jõulupuu kaunistamiseks on palju loomingulisi võimalusi. Vali jõulupuu tuled, lisades mitu valgusketti. Neid on saadaval erinevate kujude ja värvustega, seega veendu, et su valik sobib kokku puu ülejäänud värvi ja stiiliga.

Võid osta eraldi jõulupuu LED-valgusribad või valida eelnevalt tuledega kaunistatud jõulupuu. Need on energiatõhusad ja sa ei pea raiskama aega õigete tulede otsimisele. Olenemata sinu valitud puu liigist vajad jõulukuuse linikut. Siis saad varjata puu aluse millegi pidulikuga. Improviseeri ja valmista linik ise kas kingikarbist või kunstkarusnahast tekist.

Jõulupuu kaunistamise viimane samm on hankida õiged jõulupuu kaunistused ja kuulid. Võimalusi on lõputult. Võrratud värvid, põnevad kujud või isegi isikupärastatud kuulid. Valik on sinu, seega loo tasakaalustatud jõulukaunistus.

kunstjõulupuude tüübid

Milline on su lemmik jõulupuu stiil?

Jõulupuu kaunistamine on väga lõbus, eriti kui teed seda koos pere ja sõpradega. Leia õiged kaunistused, mis sobivad kokku sinu soovitud jõulupuu stiiliga.

Kui soovid trendikad pühadekaunistusi, soovitame tutvuda meie populaarseima jõulupuu stiiliga. Tutvu kõige ilusamate jõulupuu trendidega, mida järgida.

Maamaja stiilis jõulupuud

Naturaalse jõulupuu trend on võrratu ja sobib suurepäraselt maamaja stiilis sisustusse. Vali roheline kunstkuusk ning kaunista seda paberist ja käsitsi valmistatud kaunistustega, mis on pehmete naturaalsete toonidega.

Modernsed jõulupuud

Loo minimalistlik pühadesisustus valge jõulupuu ja paljude tuledega. Kasuta lihtsaid valguskette ja peeneid ornamente, mis on tagasihoidliku värviskeemiga. Vali pehmemate toonidega kuulid või hoopis kangast, näiteks sametist valmistatud kuulid.

Härmas jõulupuud

Kui igatsed lapsepõlve jõulumälestusi, vali härmas puu. See näeb võrratult lumine välja ja lisab jõulukaunistustele rikkalikku tekstuuri. Kasuta valgeid või hõbedasi kaunistusi modernseks lahenduseks või kuldseid ja punaseid traditsioonilisema ilme jaoks.

 

Jõulupuu maagia peitub detailides

Kunstkuusk on kaunis ja loob pühademeeleolu, kuid igatseme ka seda spetsiifilist kuuselõhna. Kui valid ehtsa puu, loob kuuselõhn su elutoas erilise ja hubase õhustiku. kuna ehtne puu ei ole alati saadaval, vali realistlik kunstkuusk. Erilise kuuselõhna jaoks hangi jõulupuu lõhnaga kaunistused, küünlad või kodulõhnastajad.

Kõige levinumad jõulupuu materjalid on PVC ja PE. PVCst jõulupuu on populaarne valik, kuna see on taskukohane. Nende oksad näevad rikkalikud välja, kuid sa ei pea muretsema pudenevate okaste pärast.

PEst jõulupuudel on 3D okkad, mis näevad ehtsad välha. PE puud on veidi kallimad ning meenutavad päriskuuske. Seda saab aastaid nautida.