24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Köögi- ja söögitoa lauad

Näitab: 1-48 / 477
  • ...

Suured ja väikesed söögitoa lauad

Kui teil on väga suur pere või väga suur söögituba, kuhu oleks midagi lisaks vaja, on suur söögilaud suurepärane valik. Laud moodustab sageli köögi või elutoa keskpunkti, mille ümber perekond einestama ja oma päevast rääkima koondub. vidaXList leiate suurepärase valiku söögitoa laudu, mis on valmistatud erinevast materjalist alates puidust kuni metalli ja klaasi kombinatsioonini. Lisaks pakume ka kauneid baarilette, toole ning söögitoa komplekte, mis sobivad väiksematesse kodudesse või korteritesse.

Näpunäited söögitoa laua valimiseks

Õige söögitoa laua valimine nõuab ettevalmistusi. Soovime teile kasulikku nõu anda.

 

  • Mõelge sellele, kuhu laua panna tahate. Mõõtke vaba ruum hoolikalt üle, et pettumusi vältida.
  • Valige laud, mis sobib teie sisekujunduse stiiliga. Puidust laud sobib sageli igasse koju, kuid klaasist plaadiga laud näeb parem välja moodsa sisustusega eluruumis.
  • Kui ostate laua ja toolid eraldi, mitte söögitoa mööbli komplektina, mõelge, mitu tooli te laua alla mahutada soovite. Kui tahate hiljem rohkem toole lisada, peaksite ehk mõtlema suurema laua soetamisele.

Õigete toolide valimine

Kui olete söögitoa laua välja valinud, on aeg toolidele pilk peale visata. Valige näiteks (kunst)nahast toolid, mis puidust või klaasist lauaga täiuslikult kokku sobivad. Lisaks võite erinevat tüüpi mitmesuguse kuju, materjali ja värviga toolide kombineerimisel ainulaadse ja eklektilise ilme luua.

Baariletid väikestesse ruumidesse

Kas teie maja või eluruum on väike? Siis on oluline ruumi nutikalt kasutada. Baarilett on suurepärane lahendus, kuna see on kõrgem ja muudab toa ruumikamaks.

Vaata rohkem